TOKİ indirim kampanyası 10 gün sonra başlayacak!


TOKİ indirim kampanyası 10 gün sonra başlayacak!

TOKİ indirim kampanyası 10 gün sonra başlayacak. Borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik her yıl düzenlenen indirim kampanyasının ikincisi başlıyor...Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik düzenlediği indirim kampanyası 10 gün sonra başlıyor.


İkinci indirim kampanyasından satışları 2017 yılı Haziran ayı sonuna kadar gerçekleştirilmiş ve geri ödeme taksiti 2017 yılı Haziran ayı sonuna kadar başlamış olan konut ve iş yerleri sahipleri yararlanabiliyor.


Yüzde 24 indirim yapılacak kampanyadan bütün borç bakiyesini kapatamayacak vatandaşlar da yararlanabilecek. Borcun tamamını kapatamayacak vatandaşlar borç bakiyesinin yüzde 25’inden az olmamak kaydıyla yaptıkları peşin ödemelerde yüzde 24 indirim kampanyasından faydalanabilecek.


Konut ve iş yeri alıcılarının 21 Eylül – 19 Ekim 2018 tarihleri arasında ilgili bankaya başvuruda bulunmaları gerekli. Kampanyadan yaklaşık 192 bin konut ve iş yeri alıcısının yararlanması bekleniyor. 


 
Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016TOKİ indirim kampanyası , TOKİ İndirim kampanyası 2018 , TOKİ indirim kampanyası detayları ,