TOKİ Trabzon Pelitli'de 41 iş yerini açık artırma ile satıyor!


 TOKİ Trabzon Pelitli'de 41 iş yerini açık artırma ile satıyor!

Pelitli Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi’nde yapımı tamamlanan 41 adet işyeri açık artırma usulü ile satışa çıkarılıyor.. 

Ortahisar Belediyesi ile Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ)’nin hayata geçirdiği Pelitli Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi’nde yapımı tamamlanan 41 adet işyeri açık artırma usulü ile satılacak.


Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç konu hakkında açıklamalar yaparak  Trabzon Uluslararası Havalimanı’na hemen yanından bulunan işyerlerinin Ortahisar’ın yeni ticaret merkezi haline geleceğini dile getirdi. 


Başkan Genç, "Pelitli Kentsel Yenileme Projesi kapsamında  TOKİ  tarafından yapılan 41 adet işyeri açık artırma usulüyle satılacak. Şehrimize hava yoluyla gelen turistlerin ve ziyaretçilerin alışveriş ihtiyaçlarını karşılayabileceği yeni bir ticaret merkezi konumunda. Havalimanı bitişiğinde ve sahil yolu üzerinde yer alması buranın ticaret potansiyelini son derece artırıyor. Burada yapılacak olan yeşil alanlar, sosyal donatı alanları ile yeme ve içme mekanları buranın cazibesini daha da artıracaktır. Ve şehrimizin yeni bir ticaret üssü haline gelecektir. Satışlar 22 Mart Perşembe günü Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi’nde saat 14.00’da gerçekleştirilecek” dedi. Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016, 3. HavalimanıTOKİ Trabzon Pelitli işyeri açık artırma , TOKİ Trabzon satılık işyeri 2018 , TOKİ Trabzon Pelitli dükkan satışı 2018 ,

Hemen Teslim 4 proje