TOKİ Malatya Beydağı Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi 2018 başvuruları!


 TOKİ Malatya Beydağı Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi 2018 başvuruları!

Başvuruları bugün başlayan TOKİ Malatya Beydağı Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi kapsamında 5 adet konut Açık Satışa sunuluyor.. 


Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Malatya Beydağı Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 5 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunuluyor.


Başvuruları bugün başlayan TOKİ Malatya Beydağı Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi kapsamında son başvuru tarihi 29 Temmuz olarak belirlendi. 


TOKİ Malatya Beydağı Mahallesi'nde en düşük konut bedeli 132 bin 195 TL , en yüksek konut bedeli 160 bin 355 TL olarak belirlendi .Projede 108 ay, 120 ay ve 140 ay vadeyle ödeme yapmak mümkün.


Yüzde 10, yüzde 10 ve yüzde 20 peşinat imkanı sunulan Malatya Beydağı Mahallesi TOKİ'dekonut alıcısı, sözleşmenin kurulduğu tarihten itibaren on dört gün içinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

 Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016TOKİ Malatya Beydağı Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi 2018 başvuruları , TOKİ Malatya Beydağı Mahallesi son başvuru 2018 ,

Hemen Teslim 4 proje