08 / 12 / 2022

TOKİ Kırşehir yedek sözleşme dönemi bugün bitiyor!

 TOKİ Kırşehir yedek sözleşme dönemi bugün bitiyor!

TOKİ Kırşehir Merkez Kayabaşı Mahallesi 1.126 Konut Kentsel Yenileme Projesi kapsamında yedek sözleşme dönemi bugün bitiyor..


 

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Kırşehir Merkez Kayabaşı Mahallesi 1.126 Konut Kentsel Yenileme Projesi kapsamında yer alan 2+1 konutlar için yedek hak sahipleri, ilan edilen program doğrultusunda sözleşme işlemleri 15 Mart tarihinde başlamıştı.


Sözleşme dönemi bugün sona eren projede hak sahipleri Türkiye Halk Bankası A.Ş. Kırşehir Şubesinde Konut Seçim ve Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalama işlemlerini gerçekleştirecek.


1. Yedek hak sahipleri, ilan edilen programa göre kendisine bildirilen günde, fakat kendi seçim sırası geçtikten sonra, farklı bir saatte seçim yapmak üzere gelirse, o gün için belirlenen alıcılar işlemlerini tamamladıktan sonra seçim yaparak sözleşme imzalayacaklardır.


2. Kendisine bildirilen günden daha sonraki günlerde sözleşme imzalama işlemleri bitmeden işlem yapmak üzere gelirse, o gün için belirlenen alıcılar işlemlerini tamamladıktan sonra seçim yaparak sözleşme imzalayacaklardır.


• Sözleşme imzalama programında belirtilen tarih mesai bitimine kadar yedek hak sahipleri sözleşme imzalama işlemlerini gerçekleştirmezler ise konut alma haklarını kaybedecek.