Ayazma Emlak Konutları kura başvuruları ne zaman sona eriyor?


Ayazma Emlak Konutları kura başvuruları ne zaman sona eriyor?

Ayazma Emlak Konutları kura başvuruları ne zaman sona eriyor? sorusunun cevabı haberimizin devamında yer alıyor. 1.340 ada 5 ve 36 numaralı parsellerde hayata geçirilen projede toplam 1.239 daire bulunuyor.Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilen projede dairelerin 36 ay sonra teslim edilmesi planlanıyor. Ayazma Emlak Konutları kura başvuruları ne zaman sona eriyor? sorusuna cevap vermeden önce proje hakkında kısaca bilgi verelim. 


İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir'e bağlı İkitelli'de  inşa edilen projede daire tipleri 2+1, 3+1, 4+1 olarak tasarlandı. 10 bin TL ile başvuru yapılan projede toplamda 1.239 konut mevcut. 


Ayazma Emlak Konutları kura başvuruları ne zaman sona eriyor? sorusuna proje 30 Ocak cevabını veriyor. Peki Ayazma Emlak Konutları kura başvuru koşulları neler?


Ayazma Emlak Konutları kura başvuru koşulları!

- T.C. vatandaşı olmak, 

- 18. yaşından gün almış olmak, 

- Kişi kendi adına ancak bir başvuru yapabilir, 

- Gerçek kişi olmak (Tüzel Kişilikler başvura da bulunamayacaktır. Bulunmuş olması halinde kuraya dahil edilmeyecektir.)


Yaklaşık 300-350 adet dairenin satışı kura ile gerçekleşecek olan Ayazma Emlak Konutları'nda ödeme planı kapsamında minimum 50 bin TL peşin ödeme yapıldığında 0,50 faiz ile 120 ay vade yapılabiliyor.


Ayazma Emlak Konutları fiyat:

2+1'ler 396 bin TL ile 557 bin TL,

3+1'ler 462 bin TL ile 675 bin TL,

4+1'ler 589 bin TL ile 690 bin TL

4+1 dubleksler 951 bin TL ile 1 milyon 92 bin TL

3+1 dubleksler 1 milyon 5 bin TL


Ayazma Emlak Konutları nerede?

Ayazma Emlak Konutları kura başvuruları ne zaman sona eriyor?


Ayazma Emlak Konutları iletişim 

Tel: (216) 579 15 15

Web: www.emlakkonut.com.tr

Ezgi Delibeyoğlu/Konuttimes.com

Ayazma Emlak Konutları kura başvuruları ne zaman sona eriyor , Ayazma Emlak Konutları iletişim , Ayazma Emlak Konutları fiyat , Ayazma Emlak Konutları telefon , Ayazma Emlak Konutları satılık , Ayazma Emlak Konutları son durum , Ayazma Emlak Konutları nerede , Ayazma Emlak Konutları ne zaman teslim , Ayazma Emlak Konutları ödeme koşulları , Ayazma Emlak Konutları kura başvuru şartları , Ayazma Emlak Konutlaı projesi , Ayazma Emlak Konutları ödemeleri ,