Emlak Konut Ayazma ve Yenimahalle ihalelerinde erteleme kararı!


Emlak Konut Ayazma ve Yenimahalle ihalelerinde erteleme kararı!

Emlak Konut GYO, 17 Şubat 2015 Salı günü yapılacak olan İstanbul Başakşehir Ayazma Emlak Konutları 1.etap konut ve ticaret inşaatları ile altyapı ve çevre düzenleme inşaatları işinin ihale tarihini erteledi.İstanbul Başakşehir İkitelli'de yükselecek Ayazma Emlak Konutları'nda 1.etap konut ve ticaret inşaatları ile altyapı ve çevre düzenleme inşaatları işinin ihale tarihi ertelendi.


27 Şubat 2015 Cuma günü gerçekleşecek Ayazma Emlak Konutları 1.etap ihalesi 1340 ada 5 ve 36 no'lu parsellerde yapılacak. Ayazma Emlak Konutları toplamda 1239 konuttan oluşuyor.


Ankara Yenimahalle İstasyon arsa satışı karşılığı gelir paylaşım işinin ihalesinin 12 Mart 2015 Perşembe günü yapılması planlanıyordu. Ancak Emlak Konut, Yenimahalle ihalesini de 1 Nisan 2015 Çarşamba gününe erteledi.


Emlak Konut Ayazma ve Yenimahalle ihalelerinde erteleme kararı!


Emlak Konut Yenimahalle İstasyon ihalesinde 124 bin 475,80 metrekarelik arsa merkezi iş alanı fonksiyonunda. Ticaret, büro, rezidans, otel, iş merkezi, kültür, eğlence, sağlık tesisleri, kongre merkezi gibi yapılar mevcut.Emlak Konut Ayazma ihalesi ertelendi , Emlak Konut Ayazma ihalesi ne zaman yapılcak , Emlak Konut Ayazma ihale 2015 , Emlak Konut Yenimahalle ihalesi , Emlak Konut Yenimahalle ihalesi ne zaman yapılacak , Emlak Konut Yenimahalle ihalesi 2015 ,