Ayazma Emlak Konutları 1. Etap inşaat ihalesinde iptal kararı!


Ayazma Emlak Konutları 1. Etap inşaat ihalesinde iptal kararı!

Ayazma Emlak Konutları 1. Etap konut ve ticaret inşaatları ile altyapı çevre düzenleme inşaatları işi ihalesi iptal edildi. İnşaat işi ' açık ihale usulü ' yöntemiyle ihale edilecek.Ayazma Emlak Konutları'nın yarın ihale usulü yöntemiyle yapılacak olan İstanbul Başakşehir Emlak Konutları 1. Etap konut ve ticaret inşaatları ile altyapı ve çevre düzenleme inşaatları işi ihalesi iptal edildi. İnşaat işi " açık ihale usulü " yöntemiyle ihale edilecek. 


Emlak Konut GYO, Ayazma Emlak Konutları 1. Etap konut ve ticaret inşaatları ile altyapı ve çevre düzenleme inşaatları işi ihalesi daha önce 2 kez ertelenmişti.


Emlak Konut GYO'nun açıklaması;

20.03.2015 Cuma günü Belli İstekliler Arasında İhale Usulü (Davet)  yöntemiyle yapılacak olan İstanbul Başakşehir Ayazma Emlak Konutları 1.Etap Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatları İşi  ihalesi, iptal edilmiştir. 


Söz konusu iş,   "Açık İhale Usulü" yöntemiyle ihale edilecektir.


Ayazma Emlak Konutları 1. Etap inşaat ihalesinde iptal kararı!Ayazma Emlak Konutları 1. Etap inşaat ihalesi iptal , Ayazma Emlak Konutları 1. Etap inşaat ihalesi iptal edildi , Ayazma Emlak Konutları 1. Etap inşaat ihalesi iptal mi , Ayazma Emlak Konutları 1. Etap inşaat ihalesi neden iptal , Ayazma Emlak Konutları 1. Etap inşaat ihalesi 2015 , Ayazma Emlak Konutları 1. Etap inşaat ihalesi ne zaman , Ayazma Emlak Konutları ihalesi , Ayazma Emlak Konutları ertelenen ihale , Ayazma Emlak Konutları 2015 ihale , Başakşehir Ayazma Emlak Konutları 1.Etap ihalesi ,