Ayazma Emlak Konutları ihalesinde 2.kez erteleme!


Ayazma Emlak Konutları ihalesinde 2.kez erteleme!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından inşa edilen Ayazma Emlak Konutları İkitelli'de 1. Etap Konut ve Ticaret inşaatları ile altyapı ve çevre düzenleme inşaatları işi ihalesi ikinci kez ertelendi.



Ayazma Emlak Konutları projesinin Emlak Konut GYO 1. Etap Konut ve Ticaret inşaatları ile altyapı ve çevre düzenleme inşaatları işi ihalesi ertelendi.

17 Şubat 2015 tarihinde yapılaması planlanan Ayazma Emlak Konutları ihalesi 27 Şubat 2015'e ertelenmişti. Emlak Konut GYO, bugün yaptığı duyuru ile ihaleyi 20 Mart 2015'e ertelediğini açıkladı. 

Toplamda 1.239 daireden meydana gelen Ayazma Emlak Konutları projesinde kuralı olarak satışa sunulan ilk etap için ihale neticelendikten sonra inşaat çalışmaları başlayacak.

Ayazma Emlak Konutları ihalesinde 2.kez erteleme!


Ezgi Delibeyoğlu/Konuttimes.com



Ayazma Emlak Konutları , Ayazma Emlak Konutları projesi , Ayazma Emlak Konutları nerede , Ayazma Emlak Konutları ihalesi ne durumda , Ayazma Emlak Konutları ihalesi ertelendi mi , Ayazma Emlak Konutları ihale ertelemesi , Ayazma Emlak Konutları ihalesi ne zaman , Ayazma Emlak Konutları 2015 ihalesi , Ayazma Emlak Konutları ihalesinde ikinci erteleme ,