Trump Towers İstanbul, Mecidiyeköy'ün sembolü olacak! Metrekaresi 5 bin 500 dolar!


Trump Towers İstanbul, Mecidiyeköy'ün sembolü olacak! Metrekaresi 5 bin 500 dolar!

Mecidiyeköy'de 155 metrelik rezidans ve 145 metrelik ofis kuleleri olarak tasarlanan Trump Towers projesi, yükseklerde çalışmak ve yaşamak isteyenler için tasarlandıMecidiyeköy'de 155 metrelik rezidans ve 145 metrelik ofis kuleleri olarak tasarlanan Trump Towers projesi, yükseklerde çalışmak ve yaşamak isteyenler için tasarlandı. İleri teknolojinin kullanıldığı projede ilk kez Beyaz Eldiven Konsiyerj sistemi uygulanıyor.

BİR BAKIŞTA
Projenin adı: Trump Towers İstanbul.
Projenin lokasyonu: Büyükdere Caddesi / Mecidiyeköy.
Yapan şirket: D Yapı İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.
Satış ve Pazarlama Sorumlusu: FYP Proje Geliştirme Pazarlama & CEFIC Jestiyon ve AVM Yöneticiliği.
İnşaata başlama tarihi: Ocak 2007. bitirme tarihi: Eylül 2011.
Toplam arsa: 20 bin 672 metrekare.
Toplam inşaat alanı: 260 bin metrekare.
Ticari alanlar: Alışveriş merkezi ve ofis kulesi.
Sosyal donatılar: 3 bin 750 metrekarelik kapalı yüzme havuzu ve fitness center, 45 bin metrekare kiralanabilir alan ve yaya sirkülasyon alanları dahil toplam 74 bin metrekarelik alışveriş merkezi, sinema ve restoranlar.
Satılabilir alan: 70 bin metrekare.
Konut sayısı: 204.
En düşük ve en yüksek metrekareli konut alanı: 102 metrekare - 686 metrekare
Projedeki binaların yükseklikleri: Residence kulesi 155 metre ve ofis kulesi 145 metre yüksekliğinde.
Proje bitiminde tahminen yaşayacak insan sayısı: 3 bin 200 ofis çalışanı ile toplamda 5 bin 600 kişinin yaşaması bekleniyor. (AVM+ofis+rezidans)

FİYATLAR HANGİ DÜZEYDE?
En düşük ve en yüksek metrekare fiyatı: 5 bin 500 dolar - 9 bin 700 dolar.
Projedeki en pahalı ve en ucuz konutun fiyatı: 598 bin dolar - 2 milyon 600 bin dolar.

PROJENİN AYIRT EDİCİ ÖZELLİĞİ
Lokasyonu bakımından cazip olan projede mimarisi bakımından uzaklardan bile fark edilecek şekilde tasarlanmış. Ayrıca ileri teknoloji ve kaliteli malzeme kullanılarak daire sahiplerine konforlu bir yaşam ve çalışma alanı sunuluyor. Beyaz Eldiven Konsiyerj sistemi ilk defa uygulanıyor. 16 bin şişelik daire sahiplerine özel şarap kavı bulunuyor. 43 bin metrekare AVM içinde Disney tiyatrodan eğitim eğlence konsept alanına, moda tasarımcılarına birçok alan mevcut.
Projede anneler için ne düşünüldü: Annelerin tüm ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılamayı hedefleyen Beyaz Eldiven konsiyerj hizmeti ve istedikleri dekorasyonu uygulamalarını sağlayan mimari tasarım ofisi bulunuyor. Ayrıca misafirlerini ağırlayacakları özel şömineli lounge bulunuyor. Alışveriş Merkezi. Çocuklar için eğitim ve eğlenceyi bir arada bulabilecekleri 8 bin 300 metrekare alan bulunuyor.
Projede babalar için neler var: Babalar için, iş merkezinden oluşan lounge, her kata özel şarap kavı ve business center bulunuyor.
Projede çocuklar için neler var: Projede çocuklar için tam donanımlı çocuk oyun odası bulunuyor. Ayrıca AVM içinde yaratılan her şeyin çocuk boyutunda çocuğun tercihleriyle tasarlanmış alışveriş ve eğlence katı bulunuyor.

ULAŞIM AVANTAJLARI
Projeye en yakın okullar: İstanbul Bilgi Üniversitesi 650 metre, Haliç Üniversitesi 2 kilometre, Bahçeşehir Üniversitesi 6 kilometre, Özel Karagözyan Ermeni İlköğretim Okulu 650 metre, Mustafa Sarıgül İlköğretim Okulu 300 metre, Yunus Emre Lisesi 80 metre, Balmumcu Ata Koleji 2.6 kilometre, Şişli Ufuk Koleji 1.8 kilometre, BJK Koleji 4.2 kilometre, Ahi Evran Anadolu Ticaret Lisesi 900 metre.
Projeye en yakın poliklinik ve hastaneler: Florance Nightingale Hastanesi 500 metre, Memorial Hastensi 3 kilometre, Fransız Lape 700 metre, Türkiye Hastanesi 820 metre, Türk Kalp Vakfı 1.14 kilometre, Şişli Etfal Hastanesi 1.26 kilometre, Amerikan Hastanesi 1.76 kilometre uzaklıkta.
Projeye en yakın akaryakıt istasyonu: Shell 210 metre, BP 730 metre mesafede.
En yakın alışveriş merkezi: Proje kapsamında alışveriş merkezi bulunuyor. Cevahir AVM, Profilo AVM, Astoria AVM, Kanyon AVM, Metrocity AVM, Sapphire AVM.
Havalimanlarına uzaklığı: Atatürk Havalimanı'na 17 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 32 kilometre.
Anayollara olan uzaklığı: E-5'e 50 metre, TEM'e 8.9 kilometre.
www.trumpistanbul.com.tr
0212 347 36 28Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı