Trump Towers Mall, ilk gününe Donald Trump ve Ivanka Trump ile günaydın dedi!


 Trump Towers Mall, ilk gününe Donald Trump ve Ivanka Trump ile günaydın dedi!

Konsepti, mimarisi ve eğlence alanları ile sektöründe farklılaşan Trump Towers Mall, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan’ın katılımlarıyla dün resmi olarak kapılarını ziyaretçilere açtıBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı görkemli bir törenle dün kapılarını açan Trump Towers Mall, ilk gününe Donald J. Trump ve Ivanka Trump ile günaydın dedi. 


Konsepti, mimarisi ve eğlence alanları ile sektöründe farklılaşan Trump Towers Mall, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan’ın katılımlarıyla dün resmi olarak kapılarını ziyaretçilere açtı. 


Açılıştan bir gün sonra İstanbul’a gelen The Trump Organization CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkanı Donald Trump ve The Trump Organization Başkan Yardımcısı Ivanka Trump, 20 Nisan Cuma günü gerçekleştirilen basın toplantısında gazetecilerle bir araya geldi. 


Gerçekleşen basın toplantısında sırayla söz alan Donald Trump ve Ivanka Trump, The Trump Organization’un Avrupa’daki ilk projesi olan Trump Towers İstanbul ile ilgili duygu ve düşüncelerinden ve gelecek yatırımlardan bahsetti.


Burası dünyanın en güzel alışveriş merkezlerinden biri oldu!

Trump Towers İstanbul projesinin kendileri için öneminin altını çizen Donald Trump, projenin tüm teknik ve mimari detaylarıyla en ince ayrıntısına kadar ilgilenildiği ve kullanılan her malzemenin Trump farkını ortaya koyduğundan bahsederek;  “Burası dünyanın en güzel AVM'lerinden biri oldu, Amerika’da bile bu kadar güzelini bulamazsınız” dedi.


Yeni yatırımlarla ilgili olarak Donald Trump; “Türkiye'de gitmek istediğimiz başka yerler de var. Burada artık ortaklığın ötesinde dost olduk. Yeni yatırımlara devam etmeyi istiyoruz” şeklinde konuştu.


Trump Towers Mall’un ortak gerçekleştireceğimiz projelerin ilki olmasını umut ediyorum…

Donald Trump konuşmasının ardından sözü kızı, aynı zamanda The Trump Organization Başkan Yardımcısı olan Ivanka Trump’a verdi. Projeyle ilgili duygularını açıklayan Ivanka Trump; “4 yıl önce Mehmet Ali Yalçındağ ile tanışıp bu proje üzerinde konuşmaya başladığımızda çok heyecanlanmıştım. Şimdi burasının çok güzel bir AVM olduğunu görüyorum ve bunun ortak gerçekleştireceğimiz birçok projenin ilki olmasını umut ediyorum.” şeklinde konuştu.


Trump Towers Mall’ın rakiplerinden önemli bir farkla ayrıldığının altını da çizen Ivanka Trump; “Bu alışveriş merkezinin bir farkı da çocuklar için oyun ve dinlenme merkezinin olması. Bu Trump Organization’un yarattığı bir kavram. Çocuklar çok önemli ve çocuklara özel bir merkez yaratmak çok önemli.” dedi.
Trump Towers Mall , Donald Trump , Ivanka Trump , trumptowers , trump towers avm ,