Fuzulev 500 TL taksitle ev sahibi yapıyor!


Fuzulev 500 TL taksitle ev sahibi yapıyor!

FuzulEv hepimizin çok aşina olduğu “Altın günü” mantığıyla geliştirdiği sistem ile ev sahibi olmak isteyen herkesi, Türkiye’nin diledikleri herhangi bir yerinde ev sahibi yapıyor.Özellikle sabit ve dar gelirli kesimin ev sahibi olabilmesini amaçlayan sistemde herkese bütçesi doğrultusunda farklı alternatif ödeme seçenekleri sunuluyor. 


1992 yılından beri faaliyet gösteren Fuzul Grup’un yeni markası FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal,FuzulEv’in “geliştirilmiş en kolay konut edindirme sistemi”olduğunu belirtiyor. Akbal, Fuzulev’i “Bugüne kadar FuzulEv sistemi ile onbinlercekişiyi konut sahibi yaptık. FuzulEv’in başarısı, sabit gelirle kira ödemek istemeyen binlerce kişiyi merkeze alarak, onlar için alternatif ödeme tipleri geliştirmesinden geliyor. Ayda 500 TL’den başlayan taksitlerle,hiç peşinat ödemeden, faizsiz, ara ödemesiz, en geç vade ortasında ev sahibi olunuyor. Konut kredi faiz oranları, piyasa koşulları vb. ekonomik dengeler ile müşterilerimizi yormuyoruz. Müşterilerimizin anlaşılır, pratik ve basit bir ödeme sistemiyle konut edinmelerini sağlıyoruz. FuzulEv’e gelenler en çok ‘Çekilişli Kira Destekli’ödeme sistemine ilgi gösteriyorlar” şeklinde açıklıyor.


En iyi referansımız bizden ev sahibi olanlar

Akbal, “ Küçük birikimlerini değerlendirmek isteyenler, ev sahibi olup yatırım amacıyla ikinci bir konut almak isteyenler ya da kendileri için değil ama evlenecek çocukları, torunları için FuzulEv sistemine dahil olan çok sayıda mevcut müşterimiz var. Yani sistemin en büyük referansı yine müşterilerimiz. FuzulEv ile ev sahibi olanlar sistemden o kadar memnun kalıyor ki tanıdıklarını ya da yakınlarını da güvendikleri bu sisteme dahil ediyorlar” diyor. 


Fuzulev, sabit ve dar gelirlilere yönelik geliştirdiği kolay konut edindirme sistemi ile faiz ya da vade farkı ödemeden ihtiyaç duyulan büyüklükte ve istenilen yerde ev sahibi olunabiliyor. Ev sahibi olmak isteyenler için ödeme güçlerine göre oluşturulan gruplar ile esnek bir konut edindirme sistemi uygulanıyor. Tapulu olması şartı ile sisteme dahil olanlar Türkiye’nin herhangi bir şehrinde kolayca konut sahibi olabiliyor. Sistem dahilinde bütçelerin zorlanmaması için 4 farklı tip ödeme şekli geliştirilmiş. Bunlar; “Çekilişli Kira Destekli Sistem”, “Vade Ortası Sistem”, “Peşinatlı Erken Teslim Sistemi”, “Ara Ödemeli Sistem” olarak adlandırılıyor. 


En geç vade ortasında ev teslimi

“Çekilişli Kira Destekli Ödeme” en çok rağbet gören ödeme tipi. Öncelikle ev almak isteyenlerden ortalama aynı bütçeye sahip kişiler talebe ve vade süresine bağlı olarak 40, 60, 80, 100 ya da 120 kişilik gruplara dahil ediliyor. Oluşturulan gruplarda yapılan çekiliş sonrasında herkes sırasıyla evine kavuşuyor. çekilişte evlerini ilk aylarda almaya hak kazananlar da dahil herkes kendi grubu dahilindeki kişilere kira yardımda bulunuyor. Altın günü mantığıyla işleyen bu ödeme tipinde, her ay toplanan ev parasıyla gruplara katılan kişilerden biri konut sahibi oluyor. Ödemelerde herhangi bir zamanda faiz ya da vade farkından kaynaklanan artış yapılmıyor. Bu sistemin büyük avantajı sayesinde, oluşturulan gruplar içindeki herkes, en geç vade ortasında ev sahibi olabiliyor. Bu sisteme dahil olanlar, proje ve kooparatif gibi uzun süren teslim risklerine takılmadan ev sahibi olabiliyor. 


FuzulEv’in bir diğer ödeme tipi “Vade Ortası Sistem”  adıyla sunuluyor. Bu ödeme tipini tercih ederek ev sahibi olacaklar; çekiliş yapılmadan taksitlerin yarısında ev sahibi oluyor. Ödemeler süresince taksitlerde herhangi bir artış yapılmıyor. Bu ödeme tipini seçenler ne kadar ödeyeceğini ve evini tam olarak hangi ayda teslim alacağını önceden biliyor. “Vade Ortası Sistem” ile taksitler 11 ay ile 121 ay arasında eşit olarak bölünüyor.


“Peşinatlı Erken Teslim Sistemi” ile peşinattan sonra kalan miktar eşit sabit taksitlere bölünüyor. Peşinat ne kadar yüksek olursa o kadar hızlı ev sahibi olunuyor.


“Ara Ödemeli Erken Teslim Sistemi”nde; peşinat ödemeden sadece belli dönemlerde ara ödeme yapılıyor.Yapılan ara ödemeler ile taksit miktarları düşüyor ve vade ortasından önce ev teslim alınabiliyor. 


Fuzul Grup Hakkında

Fuzul Grup, 1992 yılında kurulmuştur.  Grup şirketleri arasında ilk faaliyete başlayan Fuzul Otomotiv çok kısa zamanda otombil kampanyaları düzenleyen firmalar arasında lider konuma gelmeyi başarmıştır. Fuzul Grup şirketleri bünyesinde; Akva Sigorta Aracılık Hizmetleri, Fuzul Yapı, Afiyet Medikal, FuzulAutocity, ve FuzulEv yer almaktadır.   


Fuzul Grup, yaşanabilir alanlar oluşturmak hedefiyle 2000 yılından itibaren inşaat sektöründe de önemli yatırımlar yapmıştır. Başakşehir’de “Bizimevler, Kent Neriva, Kent Ariva, Olimpa AVM, Kent Evila, Olimpia Park Plus”, Kağıthane’de “ Meva Evleri”, Kartal’da “Serrapark Konutları” gibi bir çok başarılı projeyi hayata geçirmiş ve onbinlerce aileyi ev ve işyeri sahibi yapmıştır. 


Fuzul Grup yılların vermiş olduğu deneyim ve yaratmış olduğu güven ile konut sektörüne yeni bir soluk kazandırdığı FuzulEv sistemi ile de ev almak ya da yatırım yapmak isteyen herkesi uygun koşullar ile mülk sahibi yapmayı amaçlamaktadır. 
Önerilen Bağlantılar : Yeni konut projeleriFuzulev 500 TL taksitle konut , Fuzulev sistemi nedir , Fuzulev ödeme planı , Fuzulev taksitleri ne kadar , Fuzulev nedir , Fuzulev 2015 detayları , Fuzulev ne zaman teslim , Fuzulev iletişim , Fuzulev kampanyası ,