Fuzulev sektörde yeni şubeleriyle büyüyor!


Fuzulev sektörde yeni şubeleriyle büyüyor!

Fuzul Grup, 23 yıllık sektör tecrübesi ile gayrimenkul sektöründe yeni bir oluşuma imza atarak Fuzulev markasını yarattı. Fuzulev, faizsiz, peşinatsız, ara ödemesiz ödeme seçenekleri ile her gün yeni bir aileyi hayallerine kavuşturuyor.Fuzul Grup, 23 yıllık sektör tecrübesi ile gayrimenkul sektöründe yeni bir oluşuma imza atarak Fuzulev markasını yarattı.Fuzulev, faizsiz, peşinatsız, ara ödemesiz ödeme seçenekleri ile her gün yeni bir aileyi hayallerine kavuşturuyor.  


Türkiye’nin dört bir yanından ev sahibi olmak isteyen pek çok kişinin sisteme dahil olmak için talepte bulunması üzerine, Fuzulev markasının şubeleşme ve bayileşme ile büyümesi yönünde ciddi adımlar atılmaya başlandı.  Yakın zamanda açılan Kayseri bayiliğinin ardından 3 önemli  lokasyonda daha açılışlar gerçekleştirecek olan Fuzulev’in yıl sonuna kadar hedefi Türkiye genelinde 25 noktada  hizmet veriyor olmak.

 

Tüm gelir grubundan herkesin kendine uygun ödeme seçenekleri ile kolayca ev sahibi olabildiği Fuzulev sistemi Türkiye’nin her yerinde büyük ilgi görmeye devam ediyor. Uzun yıllar kirada oturduktan sonra kendi evini almak isteyen, ev sahibi olsa da 2. bir evi yatırım aracı olarak düşünen ya da çocukları, torunları için ev almak isteyen pek çok insan Fuzulev sistemine yoğun ilgi gösteriyor. Gelen talep üzerine yatırımlarını şubeleşme ve bayileşme üzerinde yoğunlaştırdıklarını söyleyen Fuzulev Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, “Adıyaman ve Kayseri bayilerimizin ve Ümraniye’de de bir şubemizin açılışını başarıyla gerçekleştirdik.İstanbul Avcılar ve Konya şubelerimiz için hazırlıklara da başladık. Sırada Bağcılar şubemiz  var. Hedeflerimizi gelen talep doğrultusunda büyüttük. Bu büyüme sürecine çok önem veriyoruz çünkü Türkiye’nin her yerinde, hizmetimizden yararlanmak isteyen herkese ulaşmak istiyoruz. Yıl sonuna kadar 25 şube ve bayi rakamına ulaşmayı planlıyoruz. Türk halkına en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz” dedi.

 

Fuzulev’in hizmet vermekte olan bayileri; Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Antalya, Denizli,  Mersin, Kayseri, Kahramanmaraş, İstanbul (İstoç),  Samsun ve Tokat illerinde bulunuyor. Bunlar dışında İstanbul Fatih’te Genel Merkez’i bulunan Fuzulev’in ayrıca  Ümraniye, Avcılar,  Ankara  ve Bursa’da da şubeleri bulunuyor.Önerilen Bağlantılar : TOKİ Kayseri kuraFuzulev yeni şubeleri , Fuzulev 2015 şubeleri , 2015 Fuzulev şubeleri , Fuzulev ödeme planı , Fuzulev sistemi nedir , Fuzul Grup 2015 ,