01 / 03 / 2024

Demir İnşaat, CNR Emlak 2014'te Rus yatırımcıları ağırlayacak!

 Demir İnşaat, CNR Emlak 2014'te Rus yatırımcıları ağırlayacak!

Mütekabiliyet Yasası'nın ardından Avrupa ve Ortadoğu ülkelerinden Rusya'ya kadar dünyanın çeşitli coğrafyalarından yabancı yatırımcı alan Türkiye'ye CNR Emlak Fuarı için bir uçak dolusu Rus yatırımcı gelecek.


İnşaat sektörünün öne çıkan fuarlarından biri olan CNR  Emlak  Fuarı, 11-14 Eylül tarihleri arasında yerli- yabancı yatırımcıları ağırlamaya hazırlanıyor. Mütekabiliyet Yasası'nın ardından Avrupa ve Ortadoğu ülkelerinden Rusya'ya kadar dünyanın çeşitli coğrafyalarından yabancı yatırımcı alan Türkiye'ye CNR Emlak Fuarı için bir uçak dolusu Rus yatırımcı gelecek. 


GEÇEN SENE 2. SIRADAYDIK 

İnşaat sektöründe 30 yılı geride bırakan Demir İnşaat, CNR Expo Center'da düzenlenecek olan CNR Emlak Fuarı'nda yer alacağı stantta düzenleyeceği sürpriz etkinliklerle Demir Romance ve Demir La Vida projelerini de tanıtacak. Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, CNR Emlak Fuarı'nın Türk emlak sektörü için önemli bir fuar olduğuna dikkat çekerek, "Son yıllarda hızlı bir büyüme gösteren ve geliştirilen nitelikli projelerle uluslararası yatırımcıların ilgi odağı haline gelen Türkiye, bu fuar ile yabancı yatırımcılara kendini bir kez daha kanıtlayacak. Satış ofisimizin iletişimde olduğu Rus yatırımcılar fuar için ülkemize gelecek. Geçen sene fuarda yapılan satışta ikinci sıradaydık. Bu sene beklentimiz daha fazla. Ortadoğu'dan da müşterilerimiz gelecek. Demir La Vida'da da yüzde 33'ün yüzde 23'ü yabancı yatırımcıdır. Müthiş bir günbatımı var, yabancılar manzarası için tercih ediyorlar" dedi. 


CAZİP ÖDEME KOŞULLARI SUNACAK 

Demir İnşaat projelerinden Demir Romance, Emlak 2014 Fuarı'nda "Hayallerinizi Değil Taksitleri Erteleyin" kampanyası çerçevesinde 'Şimdi Alın, Seneye Ödeyin ve Peşin Ödemelerde yüzde 8 indirim' gibi cazip ödeme seçeneği ile müşterilerinin karşısına çıkacak. Demir İnşaat'ın aynı pencereden deniz ve göl manzarasının sunulduğu ve yerli ve yabancı yatırımcının büyük ilgi gösterdiği projesi Demir La Vida'da ise 30 ay '0' faiz imkanı bulunurken peşin ödemelerde yüzde 8 indirim uygulanıyor. 


Sabah