13 / 08 / 2022

Ağaoğlu Şirketler Grubu'ndan Dubai temsilciliği basın açıklaması yaptı!

 Ağaoğlu Şirketler Grubu'ndan Dubai temsilciliği basın açıklaması yaptı!

Ağaoğlu Şirketler Grubu bugün bazı gazetelerde yayınlanan İstanbul Başsavcı Vekili Zekeriya Öz’ ün Dubai seyahati konusundaki haberlere ilişkin olarak kamuoyunu bilgilendirmek için açıklama yayınladı...Ağaoğlu Şirketler Grubu'ndan Dubai temsilciliği basın açıklaması;Bugün bazı gazetelerimizde yer alan İstanbul Başsavcı Vekili Zekeriya Öz’ün Dubai seyahati konusundaki haberlere ilişkin olarak kamuoyunu bilgilendirme gereği doğmuştur.

Söz konusu ağırlama 15 yıldır bölgede yerleşik bulunan ve son 2 yıldır Körfez Bölgesindeki faaliyetlerimizi yürüten temsilciliğimiz tarafından gerçekleştirilmiştir.  Dubai’de bulunan bu temsilciliğimiz yalnız grubumuz şirketlerine değil, tüm iş dünyamızın hizmetine sunduğumuz, ülkemize büyük katma değer kazandıran ve oldukça önemli ekonomik işbirliklerinin geliştirilmesine zemin hazırlayan bir temsilciliktir.


Dubai temsilciliğimizin, Sayın Savcı ile çok öncelere dayanan tanışıkları çerçevesindeki bu ağırlama temsilcimizin inisiyatifiyle gerçekleşmiş olup bilgimiz dahilindedir.


Kamuoyunun bilgilerine sunarız.Saygılarımızla.


Ağaoğlu Şirketler Grubu