Ağaoğlu Şirketler Grubu

Ağaoğlu'ndan yüzde 35’e varan faiz desteği!

Ağaoğlu Şirketler Grubu hemen teslim, yüzde 1 peşinat ve yüzde 35’e varan faiz desteğiyle yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında 60 aya yüzde 0.47,120 aya ise yüzde 0.57 faiz uygulanacak. Kampanya 3 konut projesi için geçerli olacak.

Ali Ağaoğlu: İnşaat sektörüne haksızlık yapıyorlar!

Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu inşaatta çok tartışılan rant vergisiyle ilgili konuştu.

Ağaoğlu kampanyalı projeleri 2015!

Ağaoğlu kampanyalı projeleri 2015 detayları haberimizin devamında yer alıyor. Hemen teslim dairelerin yer aldığı kampanyaya dahil projeler İstanbul Ataşehir ve Maslak'ta hayata geçiriliyor.

Ağaoğlu ezber bozdu yüzde 1 peşinat kampanyası!

Hemen teslim projelerinde yüzde 1 peşinat ile 0,49 faiz oranı ile ödeme imkanı sunan Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun kampanya kapsamındaki projeleri My Towerland, My Home Maslak ve Andromeda Gold olarak belirlendi.

Ağaoğlu yüzde 1 peşinat kampanya detayları!

Ağaoğlu yüzde 1 peşinat kampanya detayları haberimizin içerisinde yer alıyor. Kampanya kapsamında geçerli olan projeler İstanbul Ataşehir ve Maslak'ta yükselen My Home Maslak, My Towerland ve Andromeda Gold olarak karşımıza çıkıyor.

Ağaoğlu Maslak 1453'te şoke eden olay!

Ağaoğlu Şirketler Gurbu, Maslak 1453 projesinde çalışan ve başına yüksekten düşen demir parçasından aldığı darbe sonucu yaşamını yitiren işçisi Hakan Tek için 2 günlük yas ilan etti...

Ağaoğlu Şirketler Grubu'ndan Dubai temsilciliği basın açıklaması yaptı!

Ağaoğlu Şirketler Grubu bugün bazı gazetelerde yayınlanan İstanbul Başsavcı Vekili Zekeriya Öz’ ün Dubai seyahati konusundaki haberlere ilişkin olarak kamuoyunu bilgilendirmek için açıklama yayınladı...

Halil İbrahim Demirhan: 4 kule için 400 milyon dolarlık teklif verdik!

Ağaoğlu Şirketler Grubu, 60 dairenin ön satışını gerçekleştirdi. Ağaoğlu Uluslararası Yatırımlar Koordinatörü Halil İbrahim Demirhan, "4 kule için 400 milyon dolarlık teklif verdik. Suudi bir grupla anlaşmak üzereyiz" dedi.