Çengelköy Park Evleri'nde bahar kampanyası başladı!


Çengelköy Park Evleri'nde bahar kampanyası başladı!

Selimoğlu ve Demirland İnşaat ortaklığında, Çengelköy sırtlarında geleneksel ve modern Türk mimarisine uygun olarak hayata geçirilen Çengelköy Park Evleri’nde peşin alımlarda yüzde 10 indirim şansı sağlayan erken Bahar Kampanyası başladı.Çengelköy’ün sırtlarından sunduğu Boğaz manzarasının yanı sıra; farklı peyzaj dokusu, göletleri, sosyal olanakları, ulaşım akslarına yakınlığı ile dikkat çeken Çengelköy Park Evleri’nde peşin alımlarda yüzde 10 indirim sağlayan erken Bahar Kampanyası başladı. 65 bin metrekare alanda, sokakları, dükkânları ve hatta komşularıyla bir mahalle konseptini yaşatan Çengelköy Park Evleri’nden 373 bin dolardan başlayan fiyatlarla konut sahibi olabilmek mümkün.  Bu sene yaşamın başlayacağı projede rezidans daireler 373 bin dolardan, 5+1 dubleks daireler ise 968 bin dolardan başlayan fiyatlarla ile satışa sunuluyor. Konak ve villa fiyatları ise, 1 milyon 153 bin dolar ile 3 milyon dolar arasında değişiyor.


İstanbul’un tarihi Boğaziçi semti olan Çengelköy’de şehir gürültüsünden uzak konumuyla dikkat çeken Çengelköy Park Evleri’nde, ev almak isteyenleri bir evden fazlası bekliyor. 65 bin metrekare alanda 216 konuttan oluşan projenin rezidans bölümünde, satışın devam ettiği 2+1, 3+1 ve 5+1 dubleks’lerin büyüklükleri 134 metrekare’den başlayıp 440 metrekare’ye kadar çıkıyor. Konak ve villalarda ise 269 metrekare ile 605 metrekare arasında değişen 6 farklı metrekare seçeneği sunuluyor.


Hem yatırımcılar hem de oturmak isteyenler için…

Çengelköy Park Evleri’ni “Çengelköy’ün en büyük projesi” olarak tanımlayan Selimoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Hızır Selimoğlu, projenin gerek konumu gerekse de sunduğu daire alternatifleriyle hem yatırımcılar hem de oturum amaçlı almak isteyenler tarafından talep gördüğünü söyledi.


Demirland’ın ortaklarından İlhami Demir ise, projenin Boğaz’a tepeden bakan konumu ve sunduğu mahalle konsepti nedeniyle boğazda eşi benzeri olmayan bir proje olduğunu belirterek erken Bahar Kampanyası ile tüm hedef kitleye ulaşmayı planladıklarını söyledi.
çengelköy park evleri , Çengelköy Park Evleri bahar kampanyası , Çengelköy Park Evleri 2015 , Çengelköy Park Evleri son durum , Çengelköy Park Evleri fiyat , Çengelköy Park Evleri daire fiyatları ne kadar , Çengelköy Park Evleri ödeme planı , Çengelköy Park Evleri kampanya ,