Çengelköy Park Evleri teslim!


 Çengelköy Park Evleri teslim!

27 villa, 116 çatı ve bahçe dubleksi ile 73 rezidans daire ve cadde dükkanlarından oluşan Çengelköy Park Evleri İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar'da yükseliyor.27 villa, 116 çatı ve bahçe dubleksi ile 73 rezidans daire ve cadde dükkanlarından oluşan Çengelköy Park Evleri İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar'da yükseliyor.


Çengelköy Park Evleri hangi firma imzası taşıyor?

Üsküdar Çengelköy Park Evleri projesi,  Demirland GYG A.Ş - William Turner imzası taşıyor.


Çengelköy Park Evleri!

Çengelköy Park projesinde 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon ve 6 oda 1 salon olarak tasarlanırken, daire seçenekleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon dubleks daire seçenekleri bulunuyor. 


Üsküdar Çengelköy Park lokasyon

Proje; Boğaziçi Köprüsü'ne 4.5 kilometre mesafede, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 9.4 kilometre uzaklıkta, Çengelköy sahiline 1.3 kilometre  ve Üsküdar'a 7.2 kilometre mesafede inşa ediliyor.


Çengelköy Park sosyal alan

 Çengelköy Park'ta  sauna, buhar odası, spor alanları, yüzme havuzu, fitness center gibi sosyal alanlar yer alıyor.


Çengelköy Park Evleri teslim!

Çengelköy Park Evleri teslim tarihi 2016 yılının Ocak ayı olarak belirlendi. 


Çengelköy Park Evleri Adres: Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Bosna Bulvarı (Nato Yolu) Özçelik Sokak Çengelköy - Üsküdar İstanbul


Çengelköy Park Evleri satış ofisi;

Telefon : 444 2 866  - 0216 651 37 94

Web Adresi: www.cengelkoypark.com

Öznur YASLI/Konuttimes.com

Çengelköy Park Evleri teslim , Üsküdar Çengelköy Park lokasyon , Çengelköy Park Evleri satış ofisi , Çengelköy Park üsküdar fiyat , üsküdar Çengelköy Park fiyatları , çengelköy park fiyat listesi , ,