Çengelköy Park Evleri fiyatları!


 Çengelköy Park Evleri fiyatları!

73 rezidans daire, 116 çatı ve bahçe dubleksi ile 27 villadan meydana gelen Çengelköy Park Evleri Demirland GYG A.Ş - William Turner imzası taşıyor. İşte, Çengelköy Park Evleri fiyatları!Demirland GYG A.Ş - William Turner imzası ve Emlak Konut güvencesiyle hayata geçirilen Çengelköy Park'ta 73 rezidans daire, 116  çatı ve bahçe dubleksi ile 27  villa bulunuyor. 


Çengelköy Park Evleri nerede?

Proje;  Çengelköy sahiline 1.3 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne 4.5 kilometre,  Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 9.4 kilometre, Üsküdar'a 7.2 kilometre mesafede konumlandırılıyor. 


Çengelköy Park daire tipleri

Çengelköy Park projesinde daire tipleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon dubleks şeklinde; villa tipleri ise 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon ve 6 oda 1 salon şeklinde tasarlandı.


Üsküdar Çengelköy Park ortak alan

Projede, buhar odası, yürüyüş parkuru, squash, Türk hamamı, SPA merkezi, fitness salonu, sauna ve kapalı-açık yüzme havuzları gibi ortak kullanım alanları bulunuyor. 


Çengelköy Park Demirland ne zaman teslim?

Üsküdar Çengelköy Park'ta daire teslimlerinin 2016 yılında yapılması planlanıyor. 


Çengelköy Park Evleri fiyatları

Çengelköy Park Evleri fiyatları 360 bin dolardan başlangıç gösteriyor. 


Çengelköy Park Evleri satış ofisi 

Telefon : 444 2 866  - 0216 651 37 94

Web Adresi: www.cengelkoypark.com

Öznur YASLI/Konuttimes.com

çengelköy park evleri fiyatları , Çengelköy Park Demirland ne zaman teslim , Çengelköy Park daire tipleri , emlak konut çengelköy park fiyat , çengelköy park üsküdar fiyatları , çengelköy park nerede , Çengelköy Park kiralık , ,