Demirland Çengelköy Park kampanya!


 Demirland Çengelköy Park kampanya!

27 villa,116 çatı ve bahçe dubleksi ile 73 rezidans daire ve cadde dükkanlarından meydana gelen Demirland Çengelköy Park kampanya kapsamında, peşin ödemelerde 120 aya kadar vade imkanı sunuluyor.Demirland GYG A.Ş - William Turner tarafından hayata geçirilen Çengelköy Park projesinde 27 villa,116 çatı ve bahçe dubleksi ile 73 rezidans daire ve cadde dükkanları bulunuyor. 


Demirland Çengelköy Park daire tipleri

Projede  2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon dubleks olarak, villalar ise 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon ve 6 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor. 


Çengelköy Park lokasyon;

Çengelköy Park projesi, Boğaziçi Köprüsü'ne 4.5 kilometre mesafede, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 9.4 kilometre uzaklıkta, Çengelköy sahiline 1.3 kilometre  ve Üsküdar'a 7.2 kilometre mesafede yükseliyor.


Demirland Çengelköy Park teslimleri

2013'ün ikinci yarısında temeli atılan projedeki rezidansların Ocak 2016'da, villaların ise Ağustos 2016'da teslim edilmesi planlanıyor. 


Üsküdar Çengelköy Park sosyal alan

Çengelköy Park ortak kullanım alanları arasında, sauna, buhar odası, spor alanları, yüzme havuzu, fitness center yer alıyor. 


Demirland Çengelköy Park kampanya

Demirland Çengelköy Park kampanya kapsamında, yüzde 25 peşinat ödenmelerde kalan yüzde 75'lik kısım 120 aya kadar vadelendiriliyor. 


Demirland Çengelköy Park adres; Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Bosna Bulvarı (Nato Yolu) Özçelik Sokak Çengelköy - Üsküdar İstanbul


Demirland Çengelköy Park satış ofisi;

Telefon : 444 2 866  - 0216 651 37 94

Web Adresi: www.cengelkoypark.com

Öznur YASLI/Konuttimes.com
Demirland Çengelköy Park kampanya , Demirland Çengelköy Park teslimleri , üsküdar Çengelköy Park fiyatları , Çengelköy Park üsküdar fiyat , çengelköy park evleri projesi , çengelköy park evleri satılık , Çengelköy Park satılık fiyat , ,