02 / 12 / 2023

Bakanlık kentsel dönüşümde önemli adım attı!

 Bakanlık kentsel dönüşümde önemli adım attı!

207 kişi Türkiye’nin dört bir köşesinde kentsel dönüşümün en iyi ve en hızlı şekilde hayata geçirilmesi için hizmet verecek. Bu hususla ilgili Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan açıklama yapıldı.Kentsel dönüşüm uygulamalarında görev almak üzere, Sözleşmeli Personel alımıyla ilgili olarak yapılan yazılı ve sözlü sınavlar sonucunda yerleştirilen 207 adayın hizmet sözleşmeleri İdris GÜLLÜCE tarafından imzalandı.


Kentsel dönüşüm uygulamalarında görev almak üzere, Sözleşmeli Personel alımıyla ilgili olarak yapılan yazılı ve sözlü sınavlar sonucunda Bakanlığımıza yerleştirilen; Avukat, Uzman, Mimar, Şehir Plancısı, İnşaat Mühendisi, Harita Mühendisi, Jeoloji Mühendisi, Jeofizik Mühendisi ve Makine Mühendisi unvanlı 207 adayın hizmet sözleşmeleri Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris GÜLLÜCE tarafından, 06.02.2015 tarihinde imzalandı.


207 kişi Türkiye’nin dört bir köşesinde kentsel dönüşümün en iyi ve en hızlı şekilde hayata geçirilmesi için hizmet verecek. Bu hususla ilgili Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan açıklama yapıldı.