30 / 05 / 2024

Konut kredisi faizleri artacak mı

Emlak sektörü koronavirüsten nasıl etkilendi?

Mars GYO ortaklarından olan Samet Hızalan, emlak sektörünün pandemi sürecinden nasıl etkilendiğini anlattı.

Haziran ayının ortasında konut kredisi faizleri ne oldu?

Kamu bankalarının konut kredisi faizlerini tarihi seviye olan 0.64'e düşürmesiyle konuta olan talepte yükseldi. Peki 0.64 faizli konut kredisinde ödeme planları nasıl? Haziran ortasında konut kredisi faizleri ne oldu? İşte tüm merak edilenler...

Düşük faizli konut kredisine nasıl başvurulur?

Kamu bankaları tarafından başlatılan konut kredisi kampanyası, koronavirüs salgını nedeniyle durgunluk yaşanan gayrimenkul sektörünü canlandırdı.

Konut kredisiyle ev almak isteyenler dikkat! Faizler düştü mü?

Konut kredisiyle ev almak isteyen vatandaşlar güncel konut kredisi faiz oranlarını merak ediyor. İşte 2020 yılının güncel kredi faiz oranları...

Mayıs 2020'de konut kredisi faizlerinde son durum ne?

Konut kredisi faizlerinde yaşanan değişiklikler ev alacak vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Peki Mayıs 2020'de konut kredisi faizlerinde son durum ne?

Mayıs 2020'de konut kredisi faizleri ne kadar oldu?

Konut kredisiyle ev almak isteyen vatandaşlar Mayıs ayında konut kredisi faizlerinindeki son durumu merak ediyor. Peki faiz oranlarında son durum ne oldu?

Mayıs 2020 konut kredisi faizlerinde son durum ne?

Konut kredisi faizlerinde indirim imkanı devam ediyor. Konut kredisi faiz oranlarının ne kadar olduğu sorusu çok araştırılanlar arasında yer alıyor. Peki konut kredisi faiz oranları Mayıs'ta ne oldu? İşte tüm merak edilenler...

Konut kredisi faizlerinde bahar müjdesi geldi!

Tüm dünyayı etkileyen koronavirüs salgının etkisinin azaldığı şu günlerde ekonomi normale dönüyor. Merkez Bankası'nın faiz indirimi sonrasında başta kamu bankaları olmak üzere tüm bankalar vatandaşlara nefes aldıracak kredi fırsatı sunuyor.

Güncellenen oranlarla en uygun konut kredisi faizleri ne oldu?

Bankaların konut kredisi kampanyalarının artması ile sıfır ve ikinci el daireler için farklı faiz oranları uygulanmaya başladı. Güncellenen oranlarla en uygun konut kredisi faizi sıfır ve ikinci el için ne kadar oldu?

Savaş konut kredisi faizlerini yükseltecek mi?

ABD ile Çin arasındaki ticaret gerilimi devam ederken ABD’nin İran Devrim Muhafızlarından Kasım Süleymaniye suikast gerçekleştirmesi ve İran’ın ABD üslerine misilleme yapması ile piyasalar oldukça gerildi. Peki konut kredisi faiz oranları jeopolitik risklerden etkilenir mi?

ABD'den mortgage kredilerinde düşük faizi unutun uyarısı!

Konut piyasasında alıcı sayısının artmasıyla satışların aktivitesinde hızlanma bekleniyor. ABD'li CNBC'de yer alan habere göre 2013 yılındaki kadar olmasa da konut fiyatların yeniden yükseleceği fakat yükselişin daha ılımlı olacağı kaydedildi.