Gül İnşaat’tan Anneler Günü’ne özel dayalı döşeli kampanya!


 Gül İnşaat’tan Anneler Günü’ne özel dayalı döşeli kampanya!

Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!

Mayıs ayı sonuna kadar Vista Garden, Vista Residenza 4 veya Vista Konakları’ndan daire sahibi olan tüm annelere EVGÖR Mobilya’dan 10.000 TL değerinde alışveriş çeki hediye…GÜL İnşaat, Anneler Günü dolayısıyla çok özel bir avantaj kampanyası gerçekleştiriyor. Buna göre, firmanın Beylikdüzü’nde hayata geçirdiği Vista Garden, Vista Residenza 4 veya Vista Konakları’ndan daire satın alan tüm annelere ve geleceğin anne adaylarına, yeni evlerinin mobilya alışverişinde kullanabilecekleri 10.000 TL değerinde hediye çeki hediye ediliyor. GÜL İnşaat’ın Evgör Mobilya ile birlikte gerçekleştirdiği Anneler Günü özel kampanyası 31 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak. 


Sektörünün lider firmalarından GÜL İnşaat, bu sene de anneleri unutmadı ve onlar için çok özel bir hediye kampanyası başlattı. Uygulamaya göre, kampanya dahilindeki projelerin herhangi birinden daire sahibi olan tüm anneler ve anne adaylarına Evgör Mobilya’dan 10.000 TL değerinde alışveriş çeki hediye ediliyor. Hediye sahipleri, çeklerini, Evgör Mobilya’nın İstanbul’daki mağazalarından ya da online alışveriş sitesi www.evgor.com.tr adresinden yapacakları alışverişlerinde kullanabilecek. 


Dileyene göl ve deniz manzarası, dileyene yeşillikler içinde konforlu yaşam fırsatı!


Mobilya alışveriş çeki kampanyasına dahil olan Vista Residenza 4, Gül İnşaat tarafından Beykent’te, Marmara denizi ile B.Çekmece gölüne hâkim yaklaşık 20 bin m2’lik bir alan üzerinde inşa ediliyor. 120 m2 ve 135 m2 büyüklüğünde 2+1, 165 m2 büyüklüğünde 3+1 ve 300 m2 büyüklüğünde dubleks daire seçeneklerinin bulunduğu projde fiyatlar 360.000 TL’den başlıyor. 


Gül İnşaat’ın Anneler Günü kampanyasında mobilya alışveriş çeki hediye ettiği bir diğer projesi Vista Garden, az katlı geniş mekânlarda, yeşille iç içe huzurlu bir yaşam arayan aileler için tasarlandı. Beylikdüzü’nün orta yerinde hayata geçirilen projede 270 m2 büyüklüğünde soyunma odalı 6+2 dublexler ile 120 m2 bahçe katı ve 165 m2 ara kat şeklinde 3+1 daireler yer alıyor. 7 blokta toplam 78 daireden oluşan Vista Garden, 355 bin TL ile 700.000 tl arasında satışa sunuluyor.  


Anneler Günü kampanyasına dahil edilen Vista Konakları ise, 3+1 ve 4+2 tipte 106 daireden oluşuyor. Projede daire fiyatları 345 bin TL ile 650.000 tl arasında değişiyor. 


Önerilen Bağlantılar : Yeni konut projelerigül inşaat anneler günü kampanyası , gül inşaat kampanya , anneler günü kampanyaları , Gül İnşaat Projeleri , gül inşaat konutları kampanya ,