Demir La Vida Büyükçekmece fiyatları!

 Demir La Vida Büyükçekmece fiyatları!

Demir La Vida Büyükçekmece fiyatları? Demir La Vida teslim tarihi? Demir La Vida adres? Demir La Vida telefon numarası? gibi sorularınızın cevapları haberimizde bulunuyor...


İstanbul Büyükçekmece'de hayata geçirilen Demir La Vida projesi 449 adet daire ve 39 adet ticari birimden yer alıyor. Demir La Vida Büyükçekmece fiyatları projeyi merak edenler için haberimizin devamında ayrıntılı olarak yer alıyor.


110 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Demir La Vida Büyükçekmece projesinde satışlar devam ediyor. Demir La Vida Evleri'nde  1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 3,5 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 4,5 oda 1 salon ve 5,5 oda 2 salon tipinde daireler yer alıyor.


Demir La Vida Büyükçekmece fiyatları!


Demir La Vida Büyükçekmece fiyatları metrekare bazlı olarak 3 bin 500 TL'den, liste fiyatı ise 183 bin liradan başlıyor. 2016 yılında teslim edilecek olan Demir La Vida projesi Demir İnşaat imzası ile inşa ediliyor.


Büyükçekmece Demir La Vida Evleri'nde sauna, buhar odası, fitness center, yüzme havuzu, kapalı otopark, yürüyüş yolları ve dinlenme alanları bulunuyor. Demir La Vida Konutları'nda dairelerin alanları 90 metrekare ile 630 metrekare arasında değişiyor. 


Demir İnşaat Demir La Vida nerede?

Demir La Vida adres: Alkent 2000 Mahallesi, Hadımköy Yolu Cad. No:151 / A Büyükçekmece / İstanbul 


Demir La Vida iletişim bilgisi:

Telefon : 0212 853 00 31

Web: http://www.demirlavida.com/

Safiye ŞİMŞAK/Konuttimes.com