Cadde Rezidans iletişim!


Cadde Rezidans iletişim!

Dumanlar İnşaat ve Marmara Mühendislik Yapı imzasıyla İstanbul Güneşli-Mahmutbey'de hayata geçirilen Cadde Rezidans'ın 2015'te teslim edilmesi planlanıyor. İşte Cadde Rezidans iletişim bilgileri...Projede yer alan dairelerin tamamı 2 oda 1 salon olarak dizayn edildi. 32 daire ve 3 dükkandan meydana gelen Cadde Rezidans projesi yarın lansmana özel fiyatlarıyla satışa çıkıyor. Cadde Rezidans iletişim telefon numarası: 0212 550 76 30.


Dairelerin Temmuz 2015'te teslim edilmesi öngörülen proje 1.550 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Daire büyüklüklerinin 110 metrekare olarak belirlenen Cadde Rezidans'ta 3 dükkan ve 32 konut yer alıyor.


İstanbul Avrupa Yakası Güneşli-Mahmutbey'de inşa edilen Cadde Rezidans projesi 10 katlı tek blok halinde yükseliyor. Projede vitrin cepheli geniş kullanım alanları bulunuyor. Dumanlar İnşaat ve Marmara Mühendislik Yapı tarafından hayata geçirilen projede ödeme planı kişiye özel olarak uygulanıyor. Projede banka kredisinden de yararlanılıyor.


Projedeki ortak alanlar arasında; kapalı otopark, lobi ve çocuk oyun alanları, açık otopark ve fitness merkezi olarak karşımıza çıkıyor. Cadde Rezidans'ta daireler 260 bin TL ile 310 bin TL arasında değişiyor.


Cadde Rezidans iletişim

Tel: 0212 550 76 30

Web: http://www.cadderezidans.com/

Ezgi Delibeyoğlu/Konuttimes.com


Cadde Rezidans iletişim , Cadde Rezidans Mahmutbey nerede , Cadde Rezidans satılık daire , Cadde Rezidans satış fiyatları , Cadde Rezidans daire , Cadde Rezidans ödeme planı , Cadde Rezidans kişiye özel ödeme , Cadde Rezidans mahmutbey , Cadde Rezidans güneşli ,