Büyükyalı İstanbul projesi ne zaman bitecek?

 Büyükyalı İstanbul projesi ne zaman bitecek?

Özak GYO, Yenigün ve Ziylan Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul projesinde daire fiyatları 1 milyon TL'den başlıyor...Büyükyalı İstanbul projesi ne zaman bitecek?

Büyükyalı İstanbul projesi,Emlak Konut GYO güvencesiyle Özak GYO, Ziylan Grup ve Yenigün İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası Zeytinburnu'nda hayata geçiriliyor. 


Konut, apart, ofis ve AVM alanından oluşan Büyükyalı İstanbul projesinde daireler 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak tasarlandı. Projede Büyükyalı Evleri projesinde 1.500 adet daire yer alıyor.


Kazlıçeşme Büyükyalı İstanbul projesi 111 dönümlük arazi üzerinde inşa ediliyor. Büyükyalı İstanbul'daki dairelerin büyüklükleri 75 metrekare ile 450 metrekare arasında değişiyor. 


Kazlıçeşme sahil yolunda yükselen Büyükyalı İstanbul lokasyon olarak E5 otoyoluna 3 kilometre, Atatürk Havalimanı’na ise 10 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Büyükyalı projesinde daire fiyatları 1 milyon TL'den başlıyor.


Büyükyalı İstanbul projesi teslim tarihi...

Zeytinburnu Büyük Yalı Evleri'nin 2019'un ilk çeyreğinde bitirilmesi hedefleniyor.Zeytinburnu Büyük Yalı ödeme planına göre yüzde 10 peşinattan sonra, 0,42 faizle 60 ay, 0,70 faizle 120 ay taksit fırsatı sunuluyor.


Büyükyalı İstanbul Adres: Kennedy Cad. Kazlıçeşme Mahallesi 34020 Zeytinburnu, İstanbul / Türkiye


Büyükyalı İstanbul iletişim:

Tel: 0212 557 73 73

Web: http://buyukyali.com/

Özge ÖZDEMİR / Konuttimes.com
Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı