20 / 05 / 2024

Büyükyalı İstanbul'un şantiyesi en iyi seçildi!

Büyükyalı İstanbul'un şantiyesi en iyi seçildi!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) projeleri arasında yapılan değerlendirmede Büyükyalı İstanbul şantiyesi seçildi.


Büyükyalı İstanbul'un şantiyesi, Emlak Konut projeleri arasında yapılan değerlendirmeye göre en iyi şantiye seçildi.

 Özak GYO Proje Yönetim ve Kalite Kontrolden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Borkan Öztürk, "Emlak Konut tarafından böyle bir ödüle layık görülmek, projemize emek veren herkesin ortaya koyduğu kararlılık, özen, disiplin ve saygının sonucudur. Bu, projemiz için gurur vericidir" dedi. 


"İşçi sağlığı ve iş güvenliği prosedürlerimizden katiyen ödün vermiyoruz"

Büyükyalı İstanbul'da halihazırda 2000’in üzerinde personel çalışıyor ve bu rakam her geçen gün artıyor. Ali Borkan Öztürk; "Böylesi kalabalık bir şantiyeyi doğru şekilde idare etmek için disiplin, düzen ve özveri şart. Bu bağlamda işçi sağlığı ve iş güvenliği prosedürlerimizden katiyen ödün vermiyoruz. Hedefimiz, sağlıklı ve düzenli bir şantiye ortamında en kaliteli ürünü alabilmek. Düzenli ve iş güvenliğini önemseyen şantiye, çalışan memnuniyetini ve performansını da artırıyor. Haliyle bu, tüm iş süreçlerinin sağlıklı ve başarılı bir şekilde yürütülmesini sağlıyor. Bu anlamda layık gördüğünüz ödül, doğru yolda ilerlediğimizin de kanıtı mahiyetindedir" şeklinde konuştu.