Ayazma Emlak Konut Başakşehir kura çekimi ne zaman?


Ayazma Emlak Konut Başakşehir kura çekimi ne zaman?

Ayazma Emlak Konut Başakşehir kura çekimi ne zaman? sorusunun cevabı haberimizin devamında bulunuyor. Projede dairelerin alanları 117 metrekare ile 251 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.1.239 daireden meydana gelen Ayazma Emlak Konutları İstanbul Başakşehir'de inşa ediliyor. Ayazma Emlak Konut Başakşehir kura çekimi ne zaman? sorusuna cevap vermeden önce projenin detaylarından bahsedelim. 


Yaklaşık 300-350 daireden oluşan projede dairelerin büyüklükleri 117 metrekareden başlayarak 251 metrekareye kadar ulaşıyor. Ayazma Emlak Konutları'nda daire tipleri 2+1, 3+1, 3+1 dubleks, 4+1, 4+1 dubleks olarak dizayn edildi. 


Ayazma Emlak Konut Başakşehir kura çekimi ne zaman?

Bahçelievler Kültür Merkezi'nde 7 Şubat Cumartesi günü saat 11.00'da kura çekimi gerçekleştirilecek. 


Emlak Konut GYO imzası taşıyan Ayazma Emlak Konutları'nda dairelerin 36 ay sonra teslim edilmesi planlanıyor. Projede daire fiyatları 396 bin TL'den başlangıç gösteriyor.


Ayazma Emlak Konutları iletişim 

Tel: (216) 579 15 15

Web: www.emlakkonut.com.tr

Ezgi Delibeyoğlu/Konuttimes.com


Ayazma Emlak Konut Başakşehir kura çekimi ne zaman , Ayazma Emlak Konutları iletişim , Ayazma Emlak Konut Başakşehir kura çekimi , Ayazma Emlak Konut Başakşehir kura çekimi son durum , Ayazma Emlak Konut Başakşehir kura çekimi nerede , Ayazma Emlak Konut satılık , Ayazma Emlak Konut son durum , Ayazma Emlak Konut ne zaman teslim , Ayazma Emlak Konut teslimleri ne zaman , Ayazma Emlak Konut ödemeleri ,