Bay İnşaat En Başarılı Emlak Yatırımı Ödülü'nü aldı!


 Bay İnşaat En Başarılı Emlak Yatırımı Ödülü'nü aldı!

İnşa ettiği projelerde 40 yıllık deneyimini gözler önüne seren Bay İnşaat, Türkiye’de “Sanat’ konseptiyle ilk kez inşa edilen “42 Maslak Projesi” ile 2012 yılının ‘En Başarılı Emlak Yatırımı Ödülü’nün sahibi oldu. Ayrıca aday olduğu Karma Yapı Kategorisi’nde birinci olurken, Akıllı Ev Kategorisi’nde ikinci Markalı Konut Kategorisi’nde üçüncü oldu...Türkiye’de sanat konseptiyle inşa edilen ilk proje olan Bay İnşaat-42 Maslak, Capital ve Ekonomist dergileri tarafından bu yıl ikinci kez düzenlenen ‘Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları 2012’ proje ödüllerinde En Başarılı Emlak Yatırımı Ödülü’ne layık görüldü. Yarışmaya Konut, Karma Yapı Kategorisi, Akıllı Ev ve Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları kategorilerinde katılan Bay İnşaat, En Başarılı Emlak Yatırımı Ödülü’nü kazandı. Bunun yanı sıra Karma Yapı Kategorisi’nde birincilik ödülünün, Akıllı Ev Kategorisi’nde ikincilik ödülünün ve Markalı Konut Kategorisi’nde üçüncülük ödülünün sahibi olan Bay İnşaat, gecenin yıldızı oldu. Büyük bir heyecan içinde geçen yarışmanın jürisinde gayrimenkul ve emlak konusunda uzman isimler ve akademisyenler yer aldılar.


Ödül töreni Türk iş dünyasının ve emlak sektörünün önde gelen temsilcilerinin katılımıyla Grand Hyatt Otel’de gerçekleşti. Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları 2012 proje ödül töreninde ödül almış olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden 42 Maslak Yürütme Kurulu Başkanı Erol Özmandıracı şunları söyledi; “Türk iş hayatının nabzını tutan, bu anlamdaki en başarılı medya yatırımı ve markaları olan Capital ve Ekonomist dergilerine, bu güzel organizasyon için teşekkür ediyorum. Kanımca bir yatırımın esas başarısı, sadece yatırımcıya değil, içinde yer aldığı ülkeye, topluma ve dünyaya kattığı değerdir. Projemizin bu kıymetli ödüle her zaman layık olması için her zaman daha fazla değer üretmeye odaklanacağız.” 


42 Maslak Hakkında…

İstanbul’un yakından takip edeceği çağdaş sanat merkezi olmaya hazırlanan 42 Maslak’ta 42 katlı kulede yer alan tamamı balkonlu 442 adet rezidans daire, tavan yüksekliği 8 metre olan 16 power penthouse daire, 200 odalı 5 yıldızlı otel, A++ ofisler ve AVM bulunuyor. 61 bin m2’lik alanda ofis ve 32 bin m2’lik alanda Shops&Art kompleksinin (yaşam ve eğlence merkezi) yer aldığı projede sanata dair alanlar 250 bin m2’lik inşaat alanının tamamına yayılıyor. Sanat projeleri, tiyatro, konser, sergi aktiviteleri, açık hava restoran sokakları, seçkin lezzetleri, sineması, barlar sokağı ve konsept mağazaları ve butik dükkanları ile başlı başına bir tasarım harikası olan 42 Maslak’ta her ihtiyaç göz önünde bulundurularak tüm detaylar özenle tasarlanıyor.


www.bayinsaat.net

www.42maslak.com

bay inşaat , 42 maslak , bay inşaat 42 maslak projesi , bay inşaat ödül , kırkiki maslak , en başarılı emlak yatırım ödülü ,