Facebook
Twitter
iletisim
Künye


Ankapark ne zaman açılıyor?

 Ankapark ne zaman açılıyor?
1.217 adet oyuncaktan oluşan Ankapark Ankara projesinde çalışmalar devam ediyor. Ankapark ne zaman açılıyor? sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz.
2014-02-24 17:04:29

Kategori : Genel

Anka Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından inşa edilen Ankapark projesi 1.217 adet oyuncaktan meydana geliyor. Atatürk Orman Çiftliği Hayvanat Bahçesi arazisi üzerinde yükselen Ankapark Ankara projesinde yıllık en az 10 milyon ziyaretçi hedefleniyor. 

Universal Studio Sinema Sistemi ve Guinness Rekorlar Kitabı’na girmeye aday 70 metrelik dev dinozorların yer aldığı Anka Park projesinde çalışmalar devam ediyor. Ankara Ankapark projesi İstanbul Yolu’na paralel 4.2 kilometre uzunluğunda 2 milyon 100 bin metrekare genişliğindeki bir alanda konumlandırılıyor.

Ankapark ne zaman açılıyor?

Ankapark projesi 2014 yılının Mart ayında hizmete açılacak. Ankara Ankapark projesinin içinde 10 bin metre karelik atari çadırı, 10 bin metrekarelik dinozor ormanı çadırı, 5 bin metrekarelik Lazer-Tag, 5 bin metrekarelik dinozor müzesi ve 5 bin metrekarelik içinde sinemaları da barındıran dinozor restorantı çadırı yer alıyor.

İçinde hayvanat bahçesinin de olacağı Ankapark projesinde 940 bin metrekarelik yaşam alanları bulunuyor.  Ankara Ankapark projesinde 1 milyon 46 bin 600 metrekare açık alan ve 16 bin 100 metrekarelik kapalı alan yer alıyor. 278 bin metrekare alanda, 6 bin araç kapasitesine sahip olan Ankara Ankapark projesine 150 bin adet boylu ağaç dikilecek!

Safiye ŞİMŞAK/Konuttimes.com

Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Rss , Göl Panorama Evleri , marmaray açılacak istasyonlar hangileri , batı yakası konutları batıkent , kiptaş vaditepe 2014 ödeme planı , beyaz inşaat topkapı fiyatları , ankara ev projeleri yuzde 1 pesinatla , ankara emlak projeleri fiyatları , ankara konut projeleri 2014 , marmara metrobus durak , nşehir esenyurt fiyatları , nidapark beşiktaş fiyatları , Folkart Towers’ta muhteşem bir manzara sizi bekliyor! ,Casa Towers ile şehrin karmaşasından uzak bir hayat! ,Bahçekent Flora ile doğa ile baş başa bir keyif! ,Mahal İstanbul, sizin gibi size özel bir hayata kapı açıyor! ,Nef Ataköy 22, estetik mimari anlayışını evinize getirdi! ,