Marmara Loft'ta metrekare fiyatları 3 bin 700 TL'den başlıyor!


 Marmara Loft'ta metrekare fiyatları 3 bin 700 TL'den başlıyor!

Görgülü İnşaat imzası taşıyan Marmara Loft projesinde fiyatlar metrekare bazında 3 bin 700 TL'den başlıyor. Projede KDV oranı yüzde 1 olarak belirlendi..Kartal Yakacık'ta inşa edilecek olan Marmara Loft'un temeli pazar günü atılacak.  152 adet konuttan meydana gelen Marmara Loft projesi Görgülü İnşaat imzası taşıyor.  


5 bin metrekare arsa alanına sahip olan Kartal Marmara Loft'ta 76 adet 2+1, 76 adet 3+1 daire bulunuyor. Projede yer alan bloklar 19 katlı olarak dizayn edildi. 


İki blok halinde yükselen Yakacık Marmara Loft projesinde fiyatlar metrekare bazında 3 bin 700 TL'den başlıyor. Proje deniz manzarasına sahip. 


2018 yılında teslim edilmesi planlanan Görgülü İnşaat Marmara Loft projesindeaçık yüzme havuzu, havuz cafe, sauna, cep sinema salonu, hobi atölyeleri, güvenlik, fitness salonu, koşu ve yürüyüş parkuru, mini basket sahası, Çocuk oyun alanları ve otopark gibi ortak alanlar mevcut.


 Marmara Loft


KDV oranı yüzde 1 olarak belirlenen Marmara Loft Evleri'nde Ramazan'a özel bir kampanya sunulan projede 11 konut için yüzde 11+11 indirim imkanı sunuluyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenler 60 ay 0 faiz imkanından yararlanabiliyor.


Marmara Loft lokasyon 


Metro Durağına 1,3 Km

Toplu Taşıma Durakları Kapınızın Önünde

Tüm Eğitim Kurumlarına Yürüme Mesafesinde

Sabiha Gökçen Havalimanı 7km

Vaiport AVM 7 Km

Maltepe Park AVM ve IKEA 2.8 Km

Pendik Marina AVM 5 KM

Kartal Eğitim Ve Araştırma Hastenesi 2.8 Km

Kartal Sahil Yolu 3 Km

Aydos Ormanı 1 KmWeb: http://marmaraloft.com

Telefon: 0216 452 33 33

Özge ÖZDEMİR/Konuttimes.com 


 Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı

Marmara Loft , Marmara Loft kartal fiyatları , görgülü Marmara Loft teslim tarihi ,

Hemen Teslim 4 proje