AREV geleneksel iftar yemeği 8 Haziran'da düzenleniyor!


AREV geleneksel iftar yemeği 8 Haziran'da düzenleniyor!

Aras Marmara Eğitim Vakfı'nın (AREV) her yıl düzenlediği geleneksel iftar yemeği bu yıl 8 Haziran'da düzenleniyor. AREV Mütevelli Heyeti Başkanı ve Yüksek Mühendis Vehbi Orakçı'nın katılımıyla gerçekleştirilecek...Aras Marmara Eğitim Vakfı'nın (AREV) her yıl düzenlediği geleneksel iftar yemeği bu yıl 8 Haziran 2018 Cuma günü Büyükçekmece World Point Yaşam Merkezi'nde gerçekleştirilecek. AREV Mütevelli Heyeti Başkanı ve Yüksek Mühendis Vehbi Orakçı da iftara katılacak. 


Sosyal dayanışmayı ve yardımlaşmayı ilke edinen Aras Marmara Eğitim Vakfı'nın ideali, toplumun tüm katmanlarına hitap eden bir sorumluluk bilinciyle, beşikten mezara kadar sürekli öğrenmeyi ve gelişmeyi temin edecek kurumlar, mekanlar ve eğitim ortamları hazırlanmaktadır. Vakıf başarılı ve muhtaç çocukların eğitimine katkı sağlamayı amaç edinmiştir.


AREV 2011'de Marmara Mühendislik Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Orakçı’nın kurduğu ve önemli çalışmalara imza atan bir vakıftır. AREV binlerce öğrenciye burs imkanı sağlamış ayrıca çeşitli mesleki kurslar, konferanslar, eğitici seminerler ve etkinliklerle yüzbinlerce insanın hayatına değer katarak ülkesine hizmet vermiştir.

 AREV geleneksel iftar yemeği , AREV geleneksel iftar yemeği 8 Haziran , geleneksel iftar yemeği AREV ,