Tamer Özyurt Ukra City mağdurlarıyla görüşecek!


 Tamer Özyurt Ukra City mağdurlarıyla görüşecek!

Ukra İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Yavuz'u protesto eden Ukracity mağdurları sesini duyurdu. Özyurtlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt Ukracity mağdurlarına randevu verdi.Esenyurt Ukracity'de yaşanan imar problemleri ile ilgili Özyurtlar “Esenyurt’ta yaşanan imar sorunundan dolayı inşaatı yarım kalan Ukra City’nin devri için Ukra İnşaat ile görüşmelerimiz sürüyor. Bu konuda henüz kesinleşmiş bir karar yok” demişti.


7 Şubat ve 1 Mart tarihlerinde Ukra İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Yavuz'u protesto eden Ukra mağdurları Özyurtlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt ile görüşecek.


Hafta içi gerçekleşecek olan toplantıya UKOM Derneği  (Ukracity Komşular Derneği) yönetimi katılacak. 2012'de teslim edilmesi gereken evlerin projelerinin tamamen durduğunu belirten Ukra mağdurları inşaat başlayana kadar eylemlerini sürdüreceklerini söylediler.
Tamer Özyurt Ukra City mağdurlarıyla görüşecek , Tamer Özyurt kimdir , Ukra İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Yavuz , Özyurtlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt , ukrada son durum , ukracity mağdurları , ıkra inşaat ne olacak , ukracity ne olacak ,