10 / 08 / 2022

Emlak Konut GYO'nun Ocak ayı şampiyonu Bulvar İstanbul oldu!

Emlak Konut GYO'nun Ocak ayı şampiyonu Bulvar İstanbul oldu!

Başakşehir'de Özkar ile Özülke İnşaat tarafından konumlandırılan ve Emlak Konut iştiraki ile yükselen Bulvar İstanbul Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 2014 Ocak ayı satış icmal raporuna göre en çok satış yapan proje oldu...


Emlak Konut GYO tarafından Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan açıklama şöyle;


Şirketimiz tarafından geliştirilen projelerde, 01 Ocak - 31 Ocak 2014 tarihleri itibariyle, toplamda 216.877.999,00 TL (KDV Hariç) tutarında, 543 adet bağımsız bölümün satışı (ön satışlar dahil) gerçekleştirilmiştir.


Ocak ayı içerisinde satışı (ön satışlar dahil) gerçekleşen bağımsız bölüm sayısı ise 543 adettir. Bu bağımsız bölümlerin KDV hariç peşin satış değeri ise toplam 216.877.999,00 TL dir.


Aylık ve yıllık dönemler göz önünde bulundurularak hazırlanan satışı tamamlanmış (ön satışlar dahil) bağımsız bölümler raporu ekte PDF dosya olarak sunulmaktadır.


Yıllık ve aylık satış dağılım tablolarında belirtilen satış rakamlarının belirlenme süreci, peşinat tutarının yatırılması, varsa konut kredilerinin hesaba geçilmesi, alıcının noter huzurunda sözleşmelerini imzalaması ve sözleşmelerin Şirketimiz tarafından onaylanması ile tamamlanmaktadır. Bu işlemlerin tamamlanması zaman alabilmektedir. Bu nedenle bir önceki ay veya aylarda açıklanan satış rakamlarının artması söz konusu olabilmektedir. Satışlara ilaveler olabileceği gibi iptallerden kaynaklanan azalmalar da söz konusu olabilir. Paylaşımlarda Yüklenicilere kalan bağımsız bölümler satışlara yansıtılmıştır. Opsiyonlar satış adetlerinde dikkate alınmamaktadır.


Detaylar için buraya tıklayın