Emlak Konut GYO'nun 'Hayallerini erteleme Türkiye' kampanyası başladı!


 Emlak Konut GYO'nun 'Hayallerini erteleme Türkiye' kampanyası başladı!

Kamu bankalarının konutta geçtiğimiz açıkladığı destek paketi sonrasında Emlak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı da “Hayallerini erteleme Türkiye” kampanyasına başladı.Kamu bankaları tarafından uygulanan destek paketi kapsamında Emlak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı “Hayallerini erteleme Türkiye” kampanyasına başladı. Her yıl gerçekleşen kampanyalarla sektörün öncüsü olan Emlak Konut GYO'nun yeni kampanyası toplamda 26 projede geçerli oluyor.


26 projede dev kampanya

'Hayallerini erteleme Türkiye' kampanyasına göre Emlak Konut GYO projelerinden konut aldığında ödemeler 24 ay sonra başlayacak. Firma bünyesinde yer alan 13'ü tamamlanmış, 13'ü de inşa aşamasında olan toplam 26 proje dev kampanya kapsamına alındı.


'Hayallerini erteleme Türkiye' kampanyasında vatandaş alacağı konut fiyatının yüzde 80'lik kısmı  için kredi kullanma fırsatı sunulacak. alan yüzde 20'lik ödeme için ise yüzde 5 peşinat ödenecek. Geri kalan yüzde 15'lik bölüm de üçüncü yılda ödemeye başlanacak. Faiz oranı ise 15 yıl vadede yüzde 0.79 şeklinde uygulanacak. Kampanya kapsamında yüzde 10 da indirim uygulanacak.


Emlak Konut GYO'dan 'Hayallerini erteleme Türkiye' kampanyasına dahil olan projeler şu şekilde;


1-Avangart İstanbul

2-Avrupark Hayat

3-Başkent Emlak Konutları

4-Büyükyalı İstanbul

5-Cer İstanbul

6-Düşler Vadisi

7-Ebruli Ispartakule

8-Evora Denizli

9-Evora İzmir

10-Gebze Emlak Konutları 3

11-Göl Panorama

12-İdealist Cadde

13-İstmarina

14-Karat 34

15-Koordinat Çayyolu

16-Köy

17-Merkez Ankara 

18-Nidapark İstinye

19-Nidapark Küçükyalı

20-Niğde Emlak Konutları

21-Semt Bahçekent

22-Temaşehir Konya

23-Tual Adalar

24-Tual Bahçekent 

25-Validebağ Konakları

26-Yenikoy KonaklarıÖnerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projelerHayallerinden vazgeçme Türkiye kampanyası emlak konut gyo , Hayallerinden vazgeçme Türkiye emlak konut gyo 2020 kampanyası , Hayallerini erteleme Türkiye kampanyası emlak konut gyo , Hayallerini erteleme Türkiye emlak konut gyo 2020 kampanyası ,