Emlak Konut GYO'dan 9 günde dev satış!


 Emlak Konut GYO'dan 9 günde dev satış!

Emlak Konut’un tarihi kampanyası kapsamında 9 günde 4.2 milyar TL'lik konut satışı yapıldı. Toplam 3 bin 750 konut satışı gerçekleşti...Emlak Konut GYO'nun tarihi kampanyasında 9 günde 4.2 milyar TL değerindeki 3 bin 750 konut satışı gerçekleşti. 26 projeyle başlayan kampanyaya yoğun talep sebebiyle 3 yeni proje daha katıldı. 


Gayrimenkul sektörü arka arkaya başlatılan kampanya fırsatlarıyla tarihi günler yaşıyor. Kamu bankaları öncülüğünde başlatılan faiz indirimi hamlesinden hemen sonra Emlak Konut GYO'nun 2 Haziran'da başlattığı 'Hayallerini Erteleme Türkiye' kampanyasıyla vatandaşın ertelediği konut talepleri de arttı. Sabah'tan Seda Tabak'ın haberine göre; satış ofislerinde gece 02:00'ye kadar konut satışının yapıldığı kampanyada 9 günde 4 milyar 250 milyon TL değerindeki 3 bin 750 bağımsız bölümün satışı yapıldı. 26 projeyle başlatılan kampanyada 3 projede konutların tamamının satıldığı belirtildi. Şirket yoğun talep nedeniyle 3 yeni projeyi daha kampanyaya dahil edildi. 


 Emlak Konut GYO

2 YIL TAKSİT ÖDEMESİZ

Vatandaş, Emlak Konut GYO yüklenicilerinin projelerinden bugün konut aldığında ödemelerine 24 ay sonra başlayacak. Faiz indirimiyle beraber canlanan konut sektörüne can suyu olacağından bahseden kampanya kapsamında vatandaş alacağı konut fiyatının yüzde 80'i için kredi kullanabilecek. Kalan yüzde 20'lik ödeme için ise yüzde 5 peşinat ödenecek. Geri kalan yüzde 15'lik kısımın ödemeleri de üçüncü yılda başlayacak. Faiz oranı ise 15 yıl vadede 1 milyon TL'ye kadar yüzde 0.69, 2 milyon TL'ye kadar yüzde 0.74, 2 milyon TL ve üstü için yüzde 0.79 olarak açıklandı. Kampanya kapsamında yüzde 10 da indirim sunuluyor.


10 BİN EV SATILACAK

Kampanya kapsamında yaklaşık 10 bin konut bulunuyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Denizli, Niğde'de bulunan konutların fiyatları 400 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Ayrıca kamu bankalarınca 1 Haziran tarihinde başlanan faiz indirimi de hızla devam ediyor. Birinci el konutta kredi faiz oranı yüzde 0.64, ikinci elde yüzde 0.74'e düşürülürken, 12 ay taksit ödemesiz 180 aya kadar da vade fırsatı sunuluyor. 


 Emlak Konut GYOÖnerilen Bağlantılar : Yeni konut projeleriEmlak Konut GYO Hayallerini erteleme Türkiye kampanyası , Emlak Konut GYO konut satışı , emlak konut gyo kampanya projeler ,