29 / 09 / 2023

NeoGölpark İstanbul Evleri’de 880 bin TL'ye 192 metrekare!

 NeoGölpark İstanbul Evleri’de 880 bin TL'ye 192 metrekare!

Uskumruköy ve Yalıköy arasında inşa edilen NeoGölpark İstanbul Evleri’de 880 bin TL'ye 192 metrekare seçenekleri...


NeoGölpark İstanbul Evleri, “Doyasıya yaşamak istiyorum. Bundan doğal NEOlabilir ki?” sloganıyla Eylül’de satışa sunulan 4. mahalle “Nar Çiçeği ve Kiraz Dalı” evleri ile 7’den 70’e herkesi muradına erdirmeye devam ediyor.


NeoGölpark İstanbul Evleri, çağdaş standartlardaki alt yapısı, kişi başına düşen 450 m2lik yeşil alanı, Neo Yapı tarafından 120.000 ağaçla güçlendirilen yanı başındaki 2.000 dönümlük ormanıyla, ev sahiplerine doğayla iç içe olmanın keyfini yaşatıyor.


“NeoGölpark İstanbul Evleri’ni çevreleyen ve Neo Yapı tarafından 120.000 ağaçla yeşillendirilen orman alanı bölgeye oksijen, sağlıklı bir doğal yaşam alanı sunarken, yayın ve aynalı sazan balıkları ve güzelliği ile göz dolduran kuğuların ve ördeklerin yüzdüğü mavigöl de NeoGölpark İstanbul Evleri’nin keyfine anlam katıyor.”


Bu özel konut projesi her biri farklı yaşam alanları sunan 6 mahalle olarak planlandı. 


Limon Dalı Evleri yani 1. mahallede yaşam çoktan başladı; Sakızlık Evleri (2. Mahalle) ise sonbaharda ev sahiplerine teslim edildi. Ortalama 590 m2 bahçe içinde, müstakil, 2 araçlık otoparka sahip “L” ve “M” tipi ve sempatik mimarisiyle ilgi gören “SıraEvler”den oluşan 60 evin yani Vişnelik Evleri’nin (3. Mahalle) % 80’i satıldı ve Kasım 2013’te sahiplerine teslim edilecek.


NeoGölpark İstanbul Evleri’den ev sahibi olamayanlar üzülmesin çünkü yeni evlerin temeli atıldı ve Nar Çiçeği ve Kiraz Dalı Evleri Eylül 2012’de satışa çıktı. 


“Çocukların özgürce oynayacakları, doğaya ve temiz havaya doyacakları, dört mevsimi tüm güzellikleri ile yaşayacakları NeoGölpark İstanbul Evleri’nde, okul öncesi yaş grubuna hitap eden bir eğitim kurumu da yer alıyor.”


Vişnelik Mahallesi’nin (3. Mahalle) gördüğü yoğun ilgi ve gelen talepler doğrultusunda titizlikle planlanan Nar Çiçeği ve Kiraz Dalı evleri ile NeoGölpark İstanbul Evleri yeni sezonda da 7’den 70’e herkesi muradına erdirmeye devam ediyor. Yeni evlerin büyüklüğü 192 ile 378 m2 arasında değişiyor. 880.000 TL ile 2.041.000 TL arasında satışa sunulan 4. mahallede, proje kapsamında ilk defa kendini gösteren N tipi ev dikkat çekiyor. L ve M tipi kompakt evlerden daha büyük olan N tipi, 2 katlı ve 5 + 1 olarak planlandı.


Şehrin merkezine ve belli noktalara trafik sorunu olmaksızın bağlanan NeoGölpark İstanbul Evleri, “Yeni Şehir İstanbul”un gelişmesiyle oluşan yeni ulaşım ağının merkezindeki konumuyla da oldukça cazip bir noktada yer alıyor.NeoGölpark İstanbul Evleri Mavi Göl Mahallesi, Kocayusuf Caddesi, 

Bolluca – Arnavutköy, İSTANBUL 


Satış Ofisi:+90212 685 08 07 


www.neogolparkistanbul.com
Önerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projeler