KoruFlorya TOKİ’nin Temmuz şampiyonu oldu!


KoruFlorya TOKİ’nin Temmuz şampiyonu oldu!

KoruFlorya projesi, TOKİ’nin hasılat paylaşımı esaslı projelerin satış listesinde Temmuz’da da şampiyon olarak son 8 ayda 5 kez birincilik elde ettiAydınlı, Metal Yapı Konut, Arke ve Vizyonlife ortaklığının TOKİ işbirliğiyle Florya’da hayata geçirdiği KoruFlorya projesi, TOKİ’nin hasılat paylaşımı esaslı projelerin satış listesinde Temmuz’da da şampiyon olarak son 8 ayda 5 kez birincilik elde etti.


Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın gerçekleştirdiği hasılat paylaşımı esaslı projelerin satış listesine göre KoruFlorya, Aralık ayında 21 milyon 263 bin 335 TL, Ocak’ta 19 milyon 507 bin 738 TL, Şubat’ta 10 milyon 371 bin 830 TL, Haziran’da da 17 milyon 890 bin 114 TL ciro elde etti. KoruFlorya, 6 milyon 590 bin 721 TL gelirle Temmuz ayında da en çok kazandıran proje oldu. 


Florya’da inşaatı süren KoruFlorya, 298 lüks konut ve bir alışveriş merkezinden oluşuyor. Florya’nın son büyük projesi olma özelliğini taşıyan projede “aile rezidans” konseptiyle 3+1’den 7+2’ye kadar değişen toplam 52 farklı daire tipi bulunuyor.


Bulunduğu lokasyonda kiralanabilir alan olarak en büyük proje olan KoruFlorya Alışveriş Merkezi de prestijli markaları, eğlence alanları, sinema salonları, seçkin kafe ve restoranlarıyla şehrin yeni cazibe merkezi olacak. 
Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016, Satışa çıkacak projelerKoruFlorya , koru florya , toki , koru florya evleri , metal yapı , arke ,