Koru Florya'da 1 milyon 100 bin TL'ye!


 Koru Florya'da 1 milyon 100 bin TL'ye!

Aydınlı, Metal Yapı Konut, Arke ve Vizyonlife ortaklığının TOKİ işbirliğiyle hayata geçirdiği KoruFlorya, Aralık, Ocak, Şubat ve Mart olmak üzere toplam 4 ayda dairelerin üçte birini sattı...Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın (TOKİ) gerçekleştirdiği hasılat paylaşımı esaslı projelerin satış listesinde Aralık, Ocak, Şubat olmak üzere üst üste ciro şampiyonu olan KoruFlorya, mart ayındaki yüksek performansı da eklenince dairelerin üçte birini 4 ay gibi kısa bir sürede sattı. Dairelerin 1 milyon 100 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu projede anlaşmalı bankalar aracılığıyla vade farksız 48 aya kadar taksitlendirme yapılabiliyor. Yüzde 1 KDV avantajlı dairelerin de yer aldığı KoruFlorya’da anlaşmalı bankalar aracılığıyla 120 aya kadar uygun oranlarda vade de yapılabiliyor. Aydınlı, Metal Yapı Konut, Arke ve Vizyonlife ortaklığının TOKİ işbirliğiyle hayata geçirdiği KoruFlorya’da, 3+1’den 7+2’ye kadar değişen daireler 2013 yılının Aralık ayında teslim edilecek.


KoruFlorya Satış ve Pazarlama Koordinatörü Belgin Özyurt, “Proje İstanbul’un en nezih semtlerinden Florya’da yükseliyor. E-5, TEM ve sahil yolu alternatiflerimizle ulaşım kolaylığı sağlıyoruz. Ayrıca, göl, orman ve deniz manzarasıyla da ev sahiplerine şehrin merkezinde ve doğayla iç içe bir yaşam avantajı sağlıyoruz. Bu da KoruFlorya’ya olan talebin nedenini açıkça ortaya koyuyor” diye konuştu.    


KoruFlorya, dünyanın ödüllü mimarlık ofislerinden Brodway Malyan’ın ve Türk mimarlık ofisi Kraft Mimarlık’ın imzasını taşıyor. 4 kat otopark, AVM ve 3 bin metrekareye varan sosyal tesis alanı üzerinde olan KoruFlorya, yerden 17 metre yüksekte deniz, göl ve orman manzarasına hakim konumuyla ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini süslüyor. Atatürk Ormanı’na komşu konumu ile yeşille iç içe bir yaşam sunan KoruFlorya, Atatürk Havalimanı, Bakırköy Deniz Otobüsü, Metrobüs ve 2013’ün sonunda hizmete girecek olan Marmaray’a olan yakınlığıyla da dikkat çekiyor.


 


 


KORUFLORYA PROJE ÖZELLİKLERİ


 


·         Toplam inşaat alanı: 280.000 m2

·         Rezidans: 86.000 m2

·         Sosyal alan: 3.000 m2

·         Rezidans otopark: 850+70 (misafir) = 920 araç

·         AVM toplam kapalı alan: 77.500 m2

·         AVM toplam kiralanabilir alan: 60.000 m2.

·         Mağaza sayısı: 301

·         AVM otopark: 1.500 araç

·         Toplam peyzaj: 20.000 m2

·         Toplam konut: 298

·         52 adet farklı daire tipi

·         Sosyal tesis

·         Otopark alanları

·         Yaya yolları, sert zemin ve yeşil peyzaj alanları

·         Yeşil alanlar için otomatik sulama sistemi

·         Her daire için tahsis edilmiş yeterli sayıda otopark alanı ve 1 adet depolama alanı

·         Sosyal donatılar

·         Lobby Cafe

·         Ortak aktivite ve toplantı salonları

·         Çocuk oyun alanları

·         KoruFlorya Sağlıklı Yaşam Merkezi

·         Fitness Center

·         Çok amaçlı (pilates / yoga) stüdyolar

·         Kapalı yüzme havuzları

·         Hamam / sauna / buhar odaları

·         Masaj odaları
Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016, 3. Havalimanı

koru florya fiyat , koru florya fiyatlar , Koru Florya fiyatları , koru florya nerede , koru florya teslim , koru florya iletişim ,