20 / 06 / 2024

Uptown İncek'te 2013 yılı hedeflerine ulaşıldı!

 Uptown İncek'te 2013 yılı hedeflerine ulaşıldı!

Yaşamını sürdüren herkesin kendisi için bir ayrıcalık bulabileceği Uptown İncek konutları hızlı ancak kaliteden ödün vermeden ilerlemesiyle dikkati çekiyor. Uptown İncek konutlarında 11 ay gibi kısa sürede kaba inşaat tamamlandı...


Mogan gölü ve ODTÜ ormanı manzaralı Uptown İncek konutlarında 11 ay gibi kısa sürede kaba inşaat tamamlandı. 


Yaşamını sürdüren herkesin kendisi için bir ayrıcalık bulabileceği Uptown İncek konutları hızlı ancak kaliteden ödün vermeden ilerlemesiyle dikkati çekiyor. 11 ay gibi bir sürede fore kazık ve bütün kazı işleri dahil kaba inşaatı tamamlanan Uptown İncek'te 2013 yılı hedeflerine ulaşıldı. Projeyi gerçekleştiren LEMA Grup'un ortaklarından Emre Katırcı, plan ve hedeflerin tutturulmasının kendilerini oldukça mutlu ettiğini belirterek, bu sürecin proje aşamasında planlandığını söyledi. 


2012 yılının Aralık ayında inşaatın ruhsat aşamasının tamamlandığını hatırlatan Katırcı, "Uptown İncek'i projelendirirken hedeflerimiz arasında kaba inşaatın 2013 yılı sonunda bitirilmesi vardı. Titizlikten ödün vermeden hızlı çalışmamız sayesinde hedeflerimizi tutturduk ve 18 ayrı tipte 226 daire bulunan 36 katlı inşaatın kaba aşamasını belirlediğimiz sürede tamamladık. Kaba inşaatın zamanında yetişebilmesi için kendi özel hayatından taviz vererek çalışan ekip arkadaşlarımızla birlikte büyük fedakarlıklar yaptık. Ancak bu özverilerimizin karşılığını yoğun ilgiyle alıyoruz" dedi. 


Yeni hedefin 2014 sonuna kadar bitkisel peyzaj hariç tüm detayları tamamlamak olduğunu belirten Katırcı, projenin 2015 yılında Uptown İncek sakinlerine teslim edileceğini hatırlattı. Sürecin hedefledikleri şekilde ilerlediğini hatırlatan Katırcı, şunları söyledi: "Kalite ve güvenin adresi olan Uptown İncek'te her detayda titiz davranıyoruz. Hedeflerimizi gerçekleştirerek yolumuzda ilerleyişimiz, Ankaralılar'ın da dikkatinden kaçmıyor. Hem projemizde konut sahibi olanlar hem de Uptown İncek'in başlangıcından bugüne bizi takip edenler bu süreçten oldukça memnun olduklarını belirtiyor. Belirlediğimiz sürede hedeflerimizi gerçekleştirmekle hem konut sahiplerinin hem de projemizin başından bu yana bizi takip edenlerin güvenini tazeledik." Uptown İncek Konut Projesi'nde 1 + 1'den 6+1'e kadar 18 ayrı tipte 226 daire bulunuyor. Kompleks 36 katlı, yatay ve dikey olarak inşa ediliyor. Lema Grup tarafından hayata geçirilen Uptovvn İncek Konut Projesi, TED Ankara Koleji'ne kapı komşusu olacak. İnşaat sektöründe kalite ve güveni prensip olarak benimseyen LEMA Grup, Uptown İncek projesinde de kalite ve güvenden ödün vermiyor. 


İstanbul Gazetesi