Uptown İncek sanatsal yaşam alanları ile dikkat çekiyor!


Uptown İncek sanatsal yaşam alanları ile dikkat çekiyor!

İncek Yumrutepe bölgesinde inşa edilen ve 226 konuttan oluşan Uptown İncek projesi sanatsal yaşam alanları ile dikkat çekiyor. Uptown İncek "Art Town" projesi ile konut sahipleri sanatla iç içe olabilecekler...Ankara projelerinden Uptown İncek, sanat ile iç içe olmak isteyenlere farklı bir konseptte proje sunuyor. 


İncek Yumrutepe bölgesinde inşa edilen ve 226 konuttan oluşan Uptown İncek projesi sanatsal yaşam alanları ile dikkat çekiyor. 


Sunduğu imkanları ile sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam sunan Uptown İncek "Art Town" projesi ile konut sahipleri sanatla iç içe olabilecekler. Her yaşa uygun olarak düzenlenecek özel kurslar el becerini geliştirecek ve farklı yeteneklerin keşfedilebileceği "Art Town" konut sahiplerini sanatla bir araya getiriyor. 


Sanatsal yeteneklerin gelişmesini destekleyen Uptown İncek,çocukları da eğlenirken öğrenmelerini sağlayacak özellikleri ile farklı bir mekan oluşturuyor.


Ankara Başkent
art town , uptown incek art town , Art Town sanat , konut sahipleri Art Town , Art Town konut sahipleri sanatla buluşacak , Art Town uptown incek sanat ,