Yeşil Çevre Arıtma Tesisi'nin kapasite artırımı için ihale sözleşmesi imzalandı!


Yeşil Çevre Arıtma Tesisi'nin kapasite artırımı için ihale sözleşmesi imzalandı!

Gürsu'da kurulu bulunan S.S. Yeşil Çevre Arıtma Tesisi işletmesinin kapasite artırım için ihale sözleşmesi törenle imzalandı. Vali Münir Karaloğlu, "artık Bursamızda temiz çevre ve temiz deniz istiyoruz" dedi.Gürsu'da kurulu bulunan S.S. Yeşil Çevre Arıtma Tesisi işletmesinin kapasite artırım için ihale sözleşmesi törenle imzalandı. Vali Münir Karaloğlu, tesiste kapasite artırımına gidileceğini belirterek, "Artık Bursamızda temiz çevre ve temiz deniz istiyoruz. Sanayinin ilk kuruluşunda sanayicilerimizin fazla gücü yoktu. Her sanayici kendi yerini temizlemeye çalışıyordu ama şimdi imkânlar iyileşti. 


100 bin metreküp gerekirse 150 bin metreküpe çıkarılacaktır. Bu artırım 22 milyon liralık bir yatırımdır" dedi. Vali Karaloğlu, müteahhit Mehmet İzolluoğlu ile pazarlık yaparak bitim süresini 18 aydan 12 aya çekti. Tesisin 52 bin metreküp olan kapasitesi 100 bin metreküpe çıkarılacak. 


Olay Bursa Gürsu yeşil çevre arıtma tesisi kapasite artırımı , Gürsu yeşil çevre arıtma tesisi ihalesi , Gürsu yeşil çevre arıtma tesisi , Gürsu yeşil çevre arıtma tesisi haberleri , gürsu arıtma tesisi , arıtma tesisleri gürsu ,