Habitat İnşaat Meydan Çekmeköy projesi!


Habitat İnşaat Meydan Çekmeköy projesi!

Habitat İnşaat Meydan Çekmeköy projesi ev ve ofis konsepti şeklinde dizayn edildi. 108 daire ve 21 ticari üniteden oluşan projede daire alanları 76 metrekare ile 118 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.7 bin 755 metrekarelik konut alanı ve 3 bin 546 metrekarelik ticari alandan meydana gelen projede daire tipleri 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon olarak dizayn edildi. 


Habitat İnşaat Meydan Çekmeköy projesi ulaşım imkanları açısından Marmaray projesinin devamı olarak planan 20 kilometre uzunluğundaki 16 istasyonlu Üsküdar Sancaktepe metro güzergahına 500 metre, üniversitelere, alışveriş merkezlerine, E6'ya ve hastanelere yakın mesafede yer alıyor. 


108 daire ve 21 ticari üniden oluşan Habitat İnşaat Meydan Çekmeköy projesi ev ve ofis konsepti olarak tasarlandı. Daire büyüklükleri 76 ile 118 metrekare arasında değişiklik gösteren proje Taşdelen Çekmeköy'de yükseliyor. 


Habitat İnşaat Meydan Çekmeköy projesi ortak yaşam yerleri şöyle; kapalı yüzme havuzu, otoparktan daireye ulaşım, kapalı sosyal tesis alanları, kapalı otopark, merkezi ısıtma sistemi, peyzaj alanları, engelli uyumu, jeneratör, güvenlik,site ortak kullanım alanları.


Habitat İnşaat Meydan Çekmeköy projesi iletişim

Telefon: 0216 446 46 57

Web: www.habitat.com.tr

Ezgi Delibeyoğlu/Konuttimes.com

Habitat İnşaat Meydan Çekmeköy projesi , Habitat İnşaat Meydan Çekmeköy projesi iletişim , Habitat İnşaat Meydan Çekmeköy nerede , Habitat İnşaat Meydan Çekmeköy satılık , Habitat İnşaat Meydan Çekmeköy son durum , Habitat İnşaat Meydan Çekmeköy ne zaman teslim , Habitat İnşaat Meydan Çekmeköy satışa çıktı mı , Habitat İnşaat Meydan Çekmeköy telefon ,