Kağıthane İş Merkezi! Yeni ofis projesi!


Kağıthane İş Merkezi! Yeni ofis projesi!

İstanbul Kağıthane'de yer alacak proje Habitat İnşaat imzası taşıyacak. Detayları belli olmayan Kağıthane İş Merkezi projesinin çizim şeklindeki görselleri yayınlandı.Tek blok halinde yükselecek proje henüz projelendirme aşamasında.  Habitat İnşaat tarafından hayata geçirilecek olan Kağıthane İş Merkezi projesi ofis projesi olarak yükselecek. 


Kağıthane İş Merkezi'nde kamusal alanda kültür merkezine destek olan amfi, açık-yarı açık oturma alanları ve meydanlar konumlandırıldı. Oluşturulan aks hizmet edebilecek fonksiyonlar ile desteklendi. 


Ayazma Caddesi'yle yaya bağlantısı sağlanan projede cami ve kültür merkezi arasında aks oluşturuldu. Kamusal alan çevresine ve kendi kullanıcılarına hizmet veren yeşil bir bant yapıldı.


Satışıyla ilgili henüz detay verilmeyen projede kompleks işlevlere sahip yapılar taşıyıcı kolonlar üzerinde yükseltildi ve kamusal alanın ışık alması da sağlandı. 


Habitat İnşaat iletişim

Tel: (0212) 283 80 80

http://www.habitat.com.tr/

Ezgi Delibeyoğlu/Konuttimes.com


Kağıthane İş Merkezi , Kağıthane İş Merkezi projesi , Kağıthane İş Merkezi ofis projesi , Kağıthane İş Merkezi son durum , Kağıthane İş Merkezi satılık , Kağıthane İş Merkezi nerede , Kağıthane İş Merkezi telefon , Kağıthane İş Merkezi iletişim ,