Meydan Çekmeköy projesi! Yeni proje!


Meydan Çekmeköy projesi! Yeni proje!

İnşaat çalışmaları devam eden projede 108 konut ve 21 ticari ünite yer alıyor. Habitat İnşaat tarafından hayata geçirilen proje Taşdelen Çekmeköy'de inşa ediliyor.Meydan Çekmeköy projesinde daire tipleri 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salondan oluşuyor. Her katında 12 dairesi bulunan proje 9 konut katından meydana geliyor. 


Habitat İnşaat imzasıyla Taşdelen Çekmeköy'de yükselen Meydan Çekmeköy'de 108 konutun yanı sıra 21 ticari üniteye yer verildi. 


İnşaat alanı 17 bin 480 metrekare olan projede konut alanı 7 bin 755 metrekare olarak tasarlandı. Sosyal alanı 350 metrekare olan Meydan Çekmeköy projesinde ticari alan 3 bin 546 metrekare olarak belirlendi. 


Ev + Ofis konseptinde farklı metrekarelerde hazırlanan Meydan Çekmeköy projesinde satışlar devam ediyor. Projede ticari ünite kısımları ofis ve mağaza alanı olarak kullanılıyor. 1+1 dairelerin 76- 72-82 metrekare, 2+1 dairelerin 110-118 metrekare olarak dizayn edildiği projede birçok sosyal alan bulunuyor. 


Meydan Çekmeköy projesi sosyal alanları arasında kapalı yüzme havuzu, peyzaj alanları, güvenlik, kapalı otopark, otoparktan daireye ulaşım, engelli uyumu, jeneratör ve merkezi ısıtma sistemi, site ortak kullanım alanları, kapalı sosyal tesis alanları mevcut.


Meydan Çekmeköy lokasyon olarak; E6'ya yakın, alışveriş merkezleri, üniversiteler ve hastanelere de oldukça yakın mesafede, Marmaray  projesinin devamı olarak planan 20 kilometre uzunluğundaki 16 istasyonlu Üsküdar Sancaktepe metro  güzergahına 500 metre uzaklıkta inşa ediliyor. 


Satış ofisi iletişim: 0216 446 46 57

web: www.habitat.com.tr

Ezgi Delibeyoğlu/Konuttimes.com


Meydan Çekmeköy projesi , Meydan Çekmeköy projesi nerede , Meydan Çekmeköy projesi satılık , Meydan Çekmeköy projesi satışları devam ediyor mu , Meydan Çekmeköy projesi son durum , Meydan Çekmeköy projesi ne zaman teslim , Meydan Çekmeköy projesi telefon , Meydan Çekmeköy projesi iletişim , Meydan Çekmeköy satış ofisi ,