Habitat Alemdağ projesi!


Habitat Alemdağ projesi!

Habitat Alemdağ projesi Habitat İnşaat tarafından Alemdağ'da inşa ediliyor. Habitat İnşaat Point Residence, Park Çekmeköy, Meydan Çekmeköy, Yuvam Apartmanı, Sarıyer Ruda Villa projelerine de devam ediyor.Daire alanları 87 ile 135 metrekare arasında değişen projede 52 adet 2+1 ve 75 adet 3+1 daireler yer alıyor. Habitat Alemdağ projesi Alemdağ'da yükseliyor.


3 bloktan meydana gelen projede toplamda 127 daire bulunuyor. Habitat Alemdağ projesi daire seçenekleri arasında 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salonlar yer alıyor. 


Habitat İnşaat imzası taşıyan Habitat Alemdağ projesinde 500 metrekare 2 adet bahçe ve otopark gibi ortak kullanım alanları mevcut.


Firmanın Meydan Çekmeköy, Yuvam Apartmanı, Point Residence, Park Çekmeköy, Sarıyer Ruda Villa projelerde de imzası bulunuyor.


Habitat Alemdağ iletişim

Tel: (0212) 283 80 80

Web: http://www.habitat.com.tr/

Ezgi Delibeyoğlu/Konuttimes.com

Habitat Alemdağ projesi , Habitat Alemdağ projesi nerede , Habitat Alemdağ projesi satılık , Habitat Alemdağ iletişim , Habitat Alemdağ iletişim telefon , Habitat Alemdağ satılık , Habitat Alemdağ son durum , Habitat Alemdağ nerede , Habitat Alemdağ ne zaman teslim , Habitat Alemdağ ödemeleri , Habitat Alemdağ fiyat ,