Emlak Konut Ayazma ne zaman teslim?


Emlak Konut Ayazma ne zaman teslim?

Emlak Konut Ayazma ne zaman teslim? sorusunun cevabı haberimizin içerisinde yer alıyor. İstanbul Başakşehir'de inşa edilen projede daire tipleri 2 oda 1 salondan başlıyor.Emlak Konut GYO imzasıyla yükselen projede yaklaşık 300-350 dairenin  kura ile satışa sunulması planlanıyor. Emlak Konut Ayazma ne zaman teslim? sorusuna cevap vermeden önce proje hakkında kısaca bilgi verelim.


İstanbul Başakşehir'de hayata geçirilen projede toplamda 1.239 daire bulunuyor. Projedeki dairelerin büyüklükleri 117 metrekareden başlayarak 251 metrekareye kadar ulaşıyor. 


Ayazma Emlak Konutları'nda daire tipleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 3 oda 1 salon dubleks, 4 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon dubleks olarak dizayn edildi.


Ayazma Emlak Konutları kura çekimi!

Kura çekim tarihi: 7 Şubat Cumartesi günü saat 11.00

Kura çekim yeri: Bahçelievler Kültür Merkezi


Daire fiyatlarının 396 bin TL'den başlangıç gösterdiği Emlak Konut Ayazma ne zaman teslim? sorusuna proje dairelerin 36 ay sonra teslim edileceği cevabını veriyor. 


Ayazma Emlak Konutları iletişim 

Tel: (216) 579 15 15

Web: www.emlakkonut.com.tr

Ezgi Delibeyoğlu/Konuttimes.com


Emlak Konut Ayazma ne zaman teslim , Ayazma Emlak Konutları iletişim , Ayazma Emlak Konutları kura çekimi , Ayazma Emlak Konutları kura çekimi nerede , Ayazma Emlak Konutları kura çekimi ne zaman , Ayazma Emlak Konutları kura çekimi tarihi , Ayazma Emlak Konutları kura çekimi saati , Ayazma Emlak Konutları kura çekimi son durum , Ayazma Emlak Konutları kura çekimi detay , Emlak Konut Ayazma satılık , Emlak Konut Ayazma fiyat ,