Bulvar İstanbul fiyatları ve ödeme seçenekleri!


Bulvar İstanbul fiyatları ve ödeme seçenekleri!

Bulvar İstanbul fiyatları 308 bin TL'den başlıyor ve Bulvar İstanbul ödeme seçenekleri çerçevesinde 10 bin TL peşinatla daire sahibi olunabiliyor. İşte Bulvar İstanbul fiyatları ve ödeme seçenekleri..Bulvar İstanbul fiyatları ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi vermeden önce projeden bahsedelim. Özkar ile Özülke İnşaat tarafından inşa edilen projede satışlar "Yatırımsa yatırım, oturumsa oturum" sloganıyla devam ediyor. 


1.500 tane daireden oluşan bulvar İstanbul ptojesi 110 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Projede 2+1'den 5+1'e kadar tüm daire tiplerine yer veriliyor.


Bulvar İstanbul, Başakşehir'de yükseliyor. Projedeki mevcut olan dairelerin alanları 113 metrekare ile 276 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.


Bulvar İstanbul Başakşehir projesi içerisinde yürüyüş yolları, gölet, yüzme havuzu, sauna, buhar odası, fitness merkezi, kapalı otopark, spor alanları, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları bulunuyor. 


Bulvar İstanbul fiyatları ve ödeme seçenekleri

Bulvar İstanbul fiyatları şu şekilde; 2 oda 1 salon daireler 338 bin TL ile 493 bin TL, 3 oda 1 salon daireler 409 bin TL ile 635 bin TL, 4 oda 1 salon daireler 553 bin TL ile 861 bin TL, 5 oda 1 salon daireler 791 bin TL ile 1 milyon 176 bin TL arasında değişiyor.


Bulvar İstanbul ödeme seçenekleri kapsamında 10 bin TL peşinat ödendiğinde, 12. ve 24. aylarda ara ödeme yapılıyor. Kalan bedel için 120 aya kadar taksit yapılıyor. 


Bulvar İstanbul fiyatları ve ödeme seçenekleri!


Bulvar İstanbul satış ofisi nerede?

Bulvar İstanbul adres: Olimpiyat Stadı, Kayaşehir Yolu 3. Km Başakşehir - İstanbul


Bulvar İstanbul iletişim

Bulvar İstanbul telefon: 4446610 

Web: www.bulvaristanbul.com.tr

Esra Nur AÇKI/Konuttimes.com

Bulvar İstanbul fiyatları ve ödeme seçenekleri , bulvar istanbul fiyatları , bulvar istanbul ödeme seçenekleri , bulvar istanbul fiyat listesi , Bulvar İstanbul ödeme koşulları , Bulvar İstanbul ödeme planı , bulvar istanbul nerede , bulvar istanbul iletişim , bulvar istanbul telefon numarası , Bulvar İstanbulda kaç daire var , bulvar istanbul evleri ,