01 / 12 / 2022

Bulvar Atakent lansman fiyatlarıyla satışa çıktı!

 Bulvar Atakent lansman fiyatlarıyla satışa çıktı!

İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgelerinden Atakent (Halkalı) ’te yükselen Bulvar Atakent, lansman fiyatlarıyla satışa sunuldu....İnşaat sektörünün önde gelen firmalarından MAKSEM ve OĞUZKAĞAN ortaklığıyla hayata geçirilen Bulvar Atakent; düzenlenen basın toplantısında firma ortaklarından Erdoğan  BAYRAKTAR’ın katılımıyla lanse edildi.


İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgelerinden Atakent (Halkalı) ’te yükselen Bulvar Atakent, 250 Milyon TL yatırımla inşa ediliyor.


MAKSEM-OĞUZKAĞAN ortaklığıyla geliştirilen proje çocuklu ailelere özel olarak tasarlandı. Stüdyo ve 1+1 dairelere yer verilmeyen projede tamamı geniş ve ferah kullanım alanlarına sahip daireler bulunuyor.


22.274 metrekare arsa üzerine inşa edilen proje Bulvar Atakent’te 391 konut ve günlük alışveriş ihtiyacını kolaylaştıran 26 ticari ünite ve 1 adet kreşe yer veriliyor. 


MAKSEM Grup bünyesinde bulunan Clarion Golden Horn Hotel’de düzenlenen basın toplantısında lanse edilen projede dairelerin metrekaresi 4.300 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor. Şirket bünyesinde 10 farklı vade farksız taksitlendirme veya 120 aya kadar anlaşmalı bankalar aracılığıyla kredi kullanılan projede lansman dönemine özel ödeme planları da sunuluyor.

 Bulvar Atakent lansman fiyatlarıyla satışa çıktı!


GENİŞ DAİRELERİYLE ÇOCUKLU AİLELERE HİTAP EDİYOR 

Aile yaşamının ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilen Bulvar Atakent’te büyüklükleri 110 ile 184 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan daire tipleri yer alıyor.


Bölgenin tüm ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde tasarlanan ticari üniteler, site içi güvenliğini sağlayacak tarzda konutların bulunduğu siteden ayrı olarak konumlandırılıyor. İnşaat çalışmalarının hızla devam ettiği projede en çok önem verilen hususların başında kalite, kullanım rahatlığı ve çevre düzenlemelerinin geldiği ifade edildi.

 

Araç girişine kapalı peyzaj alanlarının yanı sıra Bulvar Atakent meydanında 16 bin metrekarelik yeşil alan planlanıyor. 7/24 güvenlik hizmetinin sunulduğu projede ayrıca; kreş, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, kapalı otopark gibi zengin sosyal yaşam ve ihtiyaç alanları da yer alıyor. Bütün bunların yanı sıra MAKSEM-OĞUZKAĞAN Ortaklığı, Bulvar Atakent ‘in yanı başında, anaokulundan, liseye kadar olan eğitim ihtiyacına cevap verecek düzeyde 2 kolej ve 1 Fen ve Teknoloji Meslek Lisesinden oluşan eğitim kompleksi inşa ediyor.


Farklı alanlarda birçok saygın eğitim ve sağlık kurumunun merkezinde yer alan Bulvar Atakent, bölgede prestijli bir yaşam projesi olarak konumlanıyor. 


 Bulvar Atakent lansman fiyatlarıyla satışa çıktı!


KABA İNŞAATIN TAMAMLANDIĞI PROJEDE, DAİRE TESLİMLERİ 2018 AĞUSTOS’TA  BAŞLAYACAK

Atakent’in merkezinde konumlanan proje, Basın Ekspres Yolu, E-5 Otoyolu ve TEM Otoyolu’na yakın bir noktada yer alırken Atatürk Havalimanı’na ise 10 dakikalık mesafede bulunuyor. 


Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. Havalimanı’na bağlantı yoluna da yakın bir noktada yer alan proje, Metro hattına yakınlığıyla da avantajlı bir konuma sahip.http://www.bulvaratakent.com/
Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı