Başakşehir Bulvar İstanbul iletişim!


Başakşehir Bulvar İstanbul iletişim!

İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir'de inşa edilen projede dairelerin alanları 125 metrekareden başlangıç gösteriyor. Proje yeni etabı Kule Rezidans için ön talep topluyor. İşte Başakşehir Bulvar İstanbul iletişim bilgileri...Başakşehir Bulvar İstanbul iletişim telefon numarası: 444 66 10. 37 katlı tek bloktan meydana gelen projede dairelerin alanları 125 metrekareden başlıyor. 

Toplamda 165 dairenin yer aldığı projede konutların 2016 yılının 2. çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor. 


2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak dizayn edilen daire tiplerinden oluşan projede satış süreci devam ediyor. İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir'de hayata geçirilen proje Özkar ve Özülke İnşaat tarafından yükseliyor. Yeni etap Kule Rezidans için ön talepler toplanıyor. 


Yüzde 1 KDV uygulanan projede 2+1'ler 368 bin liradan, 3+1'ler  433 bin liradan, 4+1'ler ise 670 bin liradan başlangıç gösteriyor. Fitness merkezi, yüzme havuzu, dinlenme alanları, yürüyüş yolları ve gölet gibi sosyal alanlardan meydana gelen proje hakkında detaylı bilgi için satış ofisiyle iletişime geçebilirsiniz.


Başakşehir Bulvar İstanbul iletişim

Telefon numarası: 444 66 10 

Web adresi: www.bulvaristanbul.com.tr

Ezgi Delibeyoğlu/Konuttimes.com

başakşehir bulvar istanbul iletişim , Başakşehir Bulvar İstanbul iletişim telefon , Başakşehir Bulvar İstanbul telefon , Bulvar İstanbul satılık daire , Bulvar İstanbul son durum , bulvar istanbul fiyat , bulvar istanbul ödemeleri , bulvar istanbul fiyatları , Bulvar İstanbul detaylı fiyat , bulvar istanbul fiyat listesi , Bulvar İstanbul ne zaman teslim , bulvar istanbul teslim tarihi ,