Bulvar İstanbul Başakşehir fiyat!


Bulvar İstanbul Başakşehir fiyat!

Daire seçeneklerinin 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1'den meydana geldiği Bulvar İstanbul projesinde teslimlerin 2016 yılının Haziran ayında gerçekleşmesi planlanıyor. İşte Bulvar İstanbul Başakşehir fiyat bilgisi...Bulvar İstanbul Başakşehir fiyat listesi hakkında bilgi vermeden önce projeden kısaca bahsedelim. Emlak Konut güvencesiyle Özkar Özülke İnşaat tarafından inşa edilen projede 3 etap bulunuyor. 


Daire büyüklüklerinin 125 metrekareden başlangıç gösterdiği projede dairelerin satışları ''Şimdi alın 1 yıl sonra ödemeye başlayın'' sloganıyla devam ediyor. 


Bulvar İstanbul projesinde daire teslimlerinin Haziran 2016'da gerçekleşmesi planlanıyor.  Projenin Rezidans etabında ise daire tipleri 3+1, 4+1, 5+1 dubleks, 6+1 dubleks ve 7+1 dubleksten oluşuyor.


Göl, Rezidans ve Bulvar etapları bulunan Bulvar İstanbul projesinde ödeme planı kapsamında; yüzde 10 peşinde kalan peşin tutar ve banka kredisi 12 ay sonra ödeniyor.


Toplamda 1.155 dairenin yer aldığı Bulvar İstanbul'da sosyal alanlar arasında; sauna, yüzme havuzu, gölet, yürüyüş yolları, spa merkezi, fitness salonu, kapalı yüzme havuzu, dinlenme alanları ve şehir terası mevcut.


Bulvar İstanbul Başakşehir fiyat! 

2+1 ev fiyatları 387 bin TL ile 545 bin TL arasında

3+1 ev fiyatları 433 bin TL ile 559 bin TL arasında

4+1 ev fiyatları 670 bin TL ile 1 milyon 25 bin TL arasında farklılık gösteriyor.


Bulvar İstanbul projesi lokasyon olarak; 3. Köprü bağlantı yoluna yakın olarak bir bölgede ve birçok alışveriş merkezine de ulaşım kolaylığıyla hayata geçiriliyor. 


Bulvar İstanbul satış ofisi nerede?

Bulvar İstanbul satış ofisi adres: Olimpiyat Stadı, Kayaşehir Yolu 3. Km Başakşehir - İstanbul

24 soruda Bulvar İstanbul projesi için tıklayın!

Bulvar İstanbul iletişim

Telefon numarası: 444 66 10 

Web adresi: www.bulvaristanbul.com.tr

Ezgi Delibeyoğlu/Konuttimes.com


bulvar istanbul başakşehir fiyat , bulvar istanbul iletişim , Bulvar İstanbul satış ofisi nerede , Bulvar İstanbul satış ofisi adres , bulvar istanbul başakşehir nerede , bulvar istanbul başakşehir satılık , Bulvar İstanbul Başakşehir son durum , bulvar istanbul başakşehir projesi , bulvar istanbul başakşehir fiyatları , bulvar istanbul başakşehir ne zaman teslim , Bulvar İstanbul Başakşehir teslimleri , emlak konut Bulvar İstanbul Başakşehir ,